Settimana Lombarda: Perez najszybszy na 4. etapie, Niemiec 6.

Kolumbijczyk Jose Rodolfo Perez z grupy Androni wygrał czwarty etap wyścigu kolarskiego Settimana Lombarda. Przemysław Niemiec z Miche zajął szóste miejsce i awansował na trzecie w klasyfikacji generalnej. Prowadzenie utrzymał Włoch Michele Scarponi (Androni

Polska Agencja Prasowa

Czwarty etap liczył 152 km i prowadził z Lumezzane do Grumello del Monte. Drugie miejsce zajął Scarponi, a trzecie jego rodak Matteo Carrara (Vacansoleil). Na ósmej pozycji uplasował się Bartosz Huzarski (ISD), który wygrał w czwartek pierwszy etap.

Wyścig zakończy się w poniedziałek w Bergamo. Startuje w nim aż 27 polskich kolarzy, reprezentujących m.in. trzy krajowe grupy: CCC Polsat Polkowice, Aktio Group Mostostal Puławy i Mróz Active Jet.