KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Gorce Champion MTB: nowe wyzwanie od Cezarego Zamany

Mierzy 1310 metrów. Jest królem Gorców. Ale dzięki nowemu wyścigowi Cezarego Zamany będziesz mógł go zdetronizować. Wystartuj w Gorce Champion MTB, pokonaj rozpędzonych rywali i zdobądź Turbacz, a także tytuł Mistrza Małopolski MTB.

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Materiały prasowe / Zamana Group
Południe Polski to miejsce wciąż nieodkrytych tras, czekających na odważnych śmiałków, gotowych zmierzyć się z mocno pofałdowanym terenem, ponadprzeciętnymi stromiznami oraz szaleńczymi zjazdami. Jednym z takich dziewiczych terenów są Gorce z majestatycznym Turbaczem. Te góry, niesłusznie pomijane w drodze do Tatr, kryją w sobie to, czego oczekują rowerzyści. Adrenalina, surowość natury, wymagające ścieżki. Teraz ich potencjał odkrywa Cezary Zamana, który najpierw przybliżył Ci okolice Babie Góry, a teraz zachęca do zmierzenia się z legendarnym Turbaczem.

Już 1 i 2 lipca będziesz mógł ruszyć na podbój tej krainy. To właśnie wtedy w gminie Nowy Targ odbędą się Mistrzostwa Małopolski Gorce Champion MTB. Pierwszego dnia czeka Cię czasówka: wystartujesz z Waksmundu, by w jak najkrótszym czasie zameldować się pod schroniskiem na Turbaczu. Dzień później odbędzie się już klasyczny etap MTB. Specjalnie na tę okoliczność Cezary Zamana wytyczył autorską ścieżkę, prowadzącą z Łopusznej na Turbacz i… z powrotem. To jedyny wyścig w całym kraju, w którym ten wyniosły szczyt musisz pokonać dwukrotnie.

Najpierw wykaż się umiejętnościami typowego górala, a później pokaż się jako free rider, który nie boi puścić się manetki hamulca, by tylko zyskać kilka cennych sekund.

Trasa z Łopusznej będzie podzielona na dystanse. W ten sposób Gorce odkryć będą mogli także ci bardziej ambitni rowerzyści, swoim zapałem uzupełniający techniczne umiejętności.

Wyścig Gorce Champion MTB organizowany jest przy współpracy Małopolskiego Związku Kolarskiego. Przed samym wyścigiem odbędzie się pięciodniowy obóz aklimatyzacyjny, koordynowany przez Zamana Group i lokalnych rowerzystów. Pod ich okiem będzie można przejechać najciekawsze gorczańskie trasy i popracować nad własną techniką.

Więcej informacji o Gorce Champion MTB można znaleźć pod adresem www.gorce.zamanagroup.pl

ZOBACZ WIDEO Cenna wygrana AS Monaco, asysta Glika. Zobacz skrót meczu Lyon - Monaco [ZDJĘCIA ELEVEN]

Czy weźmiesz udział w Gorce Champion MTB?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. prasowa
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×