Cesare Benedetti dostał prezent od przedstawicieli Piasta Gliwice i pozwolił sobie na żart na Twitterze

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / benedetticesare / Na zdjęciu: Cesare Benedetti z koszulką Piasta Gliwice
Twitter / benedetticesare / Na zdjęciu: Cesare Benedetti z koszulką Piasta Gliwice
zdjęcie autora artykułu

Na swoim profilu na Twitterze Cesare Benedetti pochwalił się koszulką Piasta Gliwice z wypisanym na niej swoim nazwiskiem. Doświadczony kolarz pozwolił sobie zażartować, że teraz już prosta droga do zostania piłkarzem mistrza Polski.

"To była miła podróż przez świat kolarski, teraz czas na zmiany. Dzięki Piast Gliwice za tę nową szansę" - napisał w żartobliwy sposób na Twitterze Cesare Benedetti i pokazał koszulkę, którą dostał od przedstawicieli klubu.

Tym wpisem włoski kolarz, od wielu lat mieszkający w Polsce, zasugerował, że zostanie nowym piłkarzem Piasta Gliwice. Oczywiście był to żart. Na razie Benedetti bardzo dobrze czuje się na kolarskich trasach i z powodzeniem reprezentuje barwy Bora-Hansgrohe w World Tourze. W 2019 roku 31-latek wygrał jeden z etapów Giro d'Italia.

Czytaj także: mistrz świata może dołączyć do CCC Team już w sierpniu

Benedetti od wielu lat związany jest z Polską. W 2013 roku ożenił się z Polką, mieszkanką Gliwic, mówi w naszym języku. Jako Włoch jest oczywiście fanem piłki nożnej. Kibicuje Piastowi. Jego jego zagorzałym fanem. Przed tegoroczną edycją Giro d'Italia Benedetti żałował, że nie mógł na żywo obserwować jak jego ulubiony zespół zmierza po historyczne mistrzostwo Polski. Czytaj także: Benedetti do sezonu kolarskiego przygotowywał się w Polsce

ZOBACZ WIDEO: 2. Bundesliga: Dramatyczna kontuzja Kamińskiego. VfB Stuttgart pokonał Hannover [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

 

Źródło artykułu: