Kwalifikacje olimpijskie. Polska - Finlandia. O której? Transmisja TV, stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Marcin Golba/NurPhoto / Na zdjęciu: Jeremy Sochan
Getty Images / Marcin Golba/NurPhoto / Na zdjęciu: Jeremy Sochan
zdjęcie autora artykułu

W drugim meczu turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich Polska zagra z Finlandią. Sprawdź, gdzie oglądać to spotkanie w telewizji oraz w internecie.

W tym artykule dowiesz się o:

Kwalifikacje olimpijskie. Polska - Finlandia. Gdzie obejrzeć w TV? O której początek

Reprezentacja Polski koszykarzy stoi przed kluczowym momentem w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich. Po bolesnej porażce z Bahamami, Biało-Czerwoni muszą teraz zmierzyć się z drużyną Finlandii. Tylko zwycięstwo pozwoli im zachować szansę na wyjście z grupy i kontynuowanie walki o olimpijskie marzenia.

Jeśli Polacy pokonają Finów, w półfinale zmierzą się z Hiszpanią. O awans do Paryża będzie więc piekielnie trudno, bo tylko jedna drużyna w całym turnieju uzyska taką kwalifikację. Hiszpanie są tutaj mocnymi faworytami.

Pierwszy gwizdek zaplanowany został na godz. 20:30. Transmisja dostępna będzie na kanale TVP Sport.

Polska - Finlandia w internecie. Stream online, live

Mecz Polska - Finlandia zobaczysz także w internecie. Stream dostępny będzie na stronie i w aplikacji sport.tvp.pl (po wykupieniu odpowiedniego pakietu). Tekstową i darmową relację LIVE przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Początek meczu Polska - Finlandia: 04.07.2024 (czwartek), godz. 20:30. Transmisja TV: TVP Sport. Stream online: sport.tvp.pl (w odpowiednim pakiecie). Relacja LIVE: WP SportoweFakty

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie Rajskie wakacje reprezentanta Polski

Źródło artykułu: WP SportoweFakty