Przemysław Zamojski kontuzjowany?

Asseco Prokom Gdynia w półfinałowym spotkaniu turnieju o Puchar Śląska Wrocław wygrał z Lietuvosem Rytas Wilno 77:74. W drugiej połowie tego meczu w jednej z akcji na parkiet upadł Przemysław Zamojski. Koszykarz trzymając się za kolano, długo się nie podnosił, a ostatecznie boisko opuścił przy pomocy kolegów z drużyny. W finałowym starciu przeciwko Maccabi już nie wystąpił. Czy Polaka czeka zatem dłuższa przerwa?

Paweł Prochowski

- Trudno cokolwiek powiedzieć na gorąco, musimy poczekać na wyniki badań - komentował po półfinale trener Asseco Prokomu Gdynia, Tomas Pacesas.

Przypomnijmy, że Zamojski w przeszłości już odnosił kontuzje kolana. Miejmy jednak nadzieję, że to tylko niegroźny uraz, bowiem byłoby to spore osłabienie zespołu przed nadchodzącym sezonem.