Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Mistrzostwa Europy U-18: Dzień V

Piąty dzień Mistrzostw Europy koszykarzy do lat 18 za nami. Zwycięstwo przeciwko Serbii odniosła reprezentacja Polski, która tą wygraną zapewniła sobie awans do ćwierćfinału.
Jacek Seklecki
Jacek Seklecki

Grupa E:

480f9e01719ed555404363.gif Polska - Serbia 480f9f9706a84481181599.gif70:61
(19:14, 12:15, 23:16, 16:16)

Polska: Piotr Niedźwiedzki 22, Mateusz Ponitka 14, Tomasz Gielo 12, Przemysław Karnowski 8, Filip Matczak 6, Daniel Szymkiewicz 4, Michał Michalak 2, Grzegorz Grochowski 2.

Serbia: Micić 13, Milijenović 12, Bezbradica 11, Dangubić 11, Popovski 6, Radicevic 3, Milosevic 3, Avramovic 2.

480f96e2e0e9c449305038.gif Chorwacja - Turcja 493c31c772552521538578.gif66:72
(18:19, 14:20, 17:25, 17:8)

Chorwacja: Ramljak 17, Krstanovic 16, Smolic 12, Brzoja 8, Cubric 5, Vukovic 4, Boban 3, Junakovic 1.

Turcja: Sipahi 16, Candan 9, Geyik 8, Eroglu 7, Ozen 7, Tunceri 7, Tekin 6, Dokuyan 5, Calban 4, Altunbey 3.

4863dae50b32e202922128.gif Niemcy - Słowenia 480f9fd6e2fb4020786544.gif65:69
(14:15, 9:25, 22:13, 20:16)

Niemcy: Schroder 19, Radosavljevic 15, Richter 7, Hartman 6, Bleck 6, Bekteshi 5, Theis 3, Zipser 2, Unterluggauer 2.

Słowenia: Rupnik 24, Rojc 19, Dimec 10, Skarbec 6, LApornik 3, Osolnik 3, Romic 2, Gominsek 2.


Grupa E

Lp</B> Drużyna</B> M</B> PKT</B> Z</B> P</B>
1. Chorwacja 4 7 3 1
2. Polska 4 7 3 1
3. Serbia 4 6 2 2
4. Turcja 4 6 2 2
5. Słowenia 4 5 1 3
6. Niemcy 4 5 1 3

Grupa F:

48a02190c2e58617248730.gif Hiszpania - Włochy 480f910de5c75741060161.gif73:66
(23:13, 9:13, 23:26, 18:14)

Hiszpania: Diez 17, Hernangomez 13, Suarez 12, Fernandez 11, Abrines 10, Medori 5, Olaizola 3, Sanz 2.

Włochy: Imbro 13, Magrini 13, Chillo 11, Tessitori 9, Monaldi 6, Giovara 5, Della Valle 5, Gaspardo 3, Strotz 1.

480f9e8aeded2796423633.gif Rosja - Łotwa 480fa110d9d5f791229873.gif72:64
(16:18, 21:18, 11:8, 24:20)

Rosja: Gudumak 17, Doldyrev 15, Trushkin 12, Rodionov 9, Levshin 9, Loginov 5, Karpenko 5.

Łotwa: Ginters 13, Silins 13, Grazulis 12, Krumins 9, Berzins 8, Kalnins 4, Reinfelds 3, Sipolins 2.

480f86478c45f923460533.gif Francja - Litwa 480f9bef0a530002803061.gif61:56
(11:16, 15:8, 15:13, 20:19)

Francja: Jaiteh 15, Adjagba 13, Jean-Charles 9, Invernizzi 9, Sene 7, Dallo 2, Faroux 2, Nganga 2, Benon 2.

Litwa: Semaska 15, Gudaitis 11, Olisevicius 11, Jogela 7, Kymantas 6, Paliukenas 4, Lekunas 2.


Grupa E

Lp</B> Drużyna</B> M</B> PKT</B> Z</B> P</B>
1. Hiszpania 4 8 4 0
2. Francja 4 7 3 1
3. Litwa 4 7 3 1
4. Włochy 4 5 1 3
5. Rosja 4 5 1 3
6. Łotwa 4 4 0 4

O miejsca 13-16:

485152aa0969c082736746.gif Czechy - Grecja 480f9841235fc461904126.gif72:100
(20:17, 21:30, 13:30, 18:23)

Czechy: Kyzlink 10, Svandrlik 10, Herman 9, Kriz 9, Lycka 7, Festr 7, Bajar 5, Bernath 4, Fait 4, Bejcek 3, Hampejs 2, Lachman 2.

Grecja: Larentzakis 29, Maragkos 22, Agravanis 11, Deligeorgis 10, Tselentakis 10, Kamperidis 8, Melissaratos 7, Zoumpos 3.

480fa072840e3120098531.gif Ukraina - Finlandia 480f9802c1eef985520745.gif75:65
(15:17, 19:12, 15:17, 14:17, 12:2)

Ukraina: Zuikov 23, Gerun 19, Artamonov 18, Furs 8, Kobets 5, Zagreba 2.

Finlandia: Dolenc 23, Caven 16, Naapi 8, Seppala 6, Maki 6, Mattila 2, Kauhanen 2, Huolila 2.

Polub Koszykówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (1):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×