Zagraliśmy z dużą energią - komentarze po meczu Stelmet Zielona Góra - Start Gdynia

Stelmet Zielona Góra bez większych problemów pokonał drużynę Startu Gdynia 80:67. 18 punktów dla zwycięzców zdobył Quinton Hosley.

Dawid Borek
Dawid Borek

David Dedek (trener Startu Gdynia): Chciałbym pogratulować przeciwnikowi za dobry mecz. Pokazali, że w tej chwili są jedną z najlepszych drużyn w Polsce. W pierwszej połowie nie dali nam szansy, żebyśmy cokolwiek zagrali. Zorganizowaliśmy się trochę w drugiej połowie i za to chcę podziękować moim zawodnikom. Mam nadzieję, że w przyszłych meczach będziemy w stanie dobrze grać przez 40 minut.

Tomasz Andrzejewski (zawodnik Startu Gdynia): Może nie przespaliśmy, ale w pierwszej połowie zagraliśmy słabo w obronie, druga połowa była w naszym wykonaniu inna, lepsza od pierwszej. Za tydzień znów mamy ciężkiego przeciwnika. Gratuluję Stelmetowi zwycięstwa, a my musimy się koncentrować na niedzielnym meczu z PGE Turowem.

Mihailo Uvalin (trener Stelmetu Zielona Góra): Gratulacje dla obu drużyn za dobry mecz. Wykonaliśmy dobrą robotę na końcu spotkania. Pierwsza połowa była dla nas bardzo udana, pokazaliśmy dobrą obronę i dużą energię, druga połowa była nieco gorsza, zawodnicy zmieniali się i efektem tego jest taka gra.

Kamil Chanas (zawodnik Stelmetu Zielona Góra): Bardzo się cieszymy z tego zwycięstwa. Zagraliśmy z dużą energią i dobrą obroną do pierwszej połowy. Słabiej zagraliśmy w czwartej kwarcie. Musimy już się skupić na następnym meczu.