Liga letnia NBA: Thunder i Rockets zagrają o mistrzostwo

Oklahoma City Thunder i Houston Rockets zagrają w piątek o zwycięstwo w Lidze Letniej w Orlando. Rakiety w czwartek pewnie pokonały Brooklyn Nets.

Jacek Konsek

Premierowa kwarta wygrana aż 25:6 dała Houston Rockets zwycięstwo nad Brooklyn Nets. Rakiety wygrały czwarty kolejny mecz, z kolei Nets mają na swoim koncie cztery porażki.

16 punktów i siedem zbiórek zanotował dla zwycięzców Terrence Jones.

Przed ostatnim dniem rywalizacji Rockets i Thunder mają bilans 4-0 i zagrają o zwycięstwo.

Andre Drummond miał 23 punkty i aż 18 zbiórek, a Tony Mitchell rzutem w ostatnich sekundach zapewnił Detroit Pistons zwycięstwo nad Miami Heat 78:77. Oba zepoły legitymują się bilansem 2-2.

Niespełna sześć minut spędził w grze Rasid Mahalbasić, który tym razem nie zdobył żadnego punktu. Jego Utah Jazz przegrała z Indianą Pacers 73:79.

Victor Oladipo zdobył 24 punkty dla Orlando Magic, trafiając w ostatnich sekundach rzut na wagę zwycięstwa. Dzięki temu Magicy pokonali 90:89 Philadelphię 76ers.