Kolejna porażka Michała Ignerskiego w półfinale

Ekipa Le Mans Sarthe Basket z Michałem Ignerskim w składzie przegrywa już 0:2 w półfinale ligi francuskiej z drużyną SIG Strasbourg.

Karol Wasiek

W drugim półfinałowym starciu Le Mans Sarthe Basket przegrało z SIG Strasbourg 79:86. Goście mogli jednak porażki uniknąć, gdyby nie fatalna druga kwarta, którą przegrali aż 15:30. W tej części meczu znakomicie prezentował się Tadija Dragicević, który w samej drugiej kwarcie zdobył 14 punktów.

Michał Ignerski na parkiecie spędził 11 minut. W tym czasie zdobył osiem punktów (1/2 za dwa, 2/4 za trzy), dodając do swojego dorobku jedną zbiórkę.

Rywalizacja w półfinale toczy się do trzech zwycięstw. Le Mans Sarthe Basket przegrywa już 0:2. Trzecie spotkanie w tej serii odbędzie się w czwartek.