Jarosław Zyskowski junior błysnął w pierwszym meczu Campu w Rzymie

Drużyna Jarosława Zyskowskiego juniora wygrała swój pierwszy mecz podczas rozgrywek Ligi Letniej w stolicy Włoch. Polak zdobył 22 punkty.

Mateusz Zborowski
Dziś rozpoczął zmagania Jarosław Zyskowski junior podczas rozgrywek Ligi Letniej w Rzymie. Były zawodnik Polskiego Cukru Toruń poprowadził swoją drużynę do wygranej w pierwszym meczu campu.
Młody skrzydłowy został przydzielony do drużyny prowadzonej przez duet trenerski Luigi Gresta - Dante Calabria. Mimo, że jego zespół do przerwy przegrywał 37:49 to ostatecznie zdołał odwrócić losy meczu na swoją korzyść i wygrał 91:82. Polak był najlepszym graczem na parkiecie notując 22 punkty (4/8 za 2 i 3/4 za 3) i 6 zbiórek. To złożyło się na wysoki eval - 31.

W drugiej połowie meczu wychowanek Śląska Wrocław celnymi trójkami pozwolił odrobić straty i poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa, a jego osobiste w końcówce meczu przypieczętowały ostatecznie zwycięstwo.

W ekipie Zyskowskiego nieźle zaprezentowali się jeszcze Tyrell Corbin i Giedrius Staniulis, którzy zdobyli odpowiednio 18 i 15 oczek. Jednak to Polak był absolutnym MVP meczu.

W czwartek ekipa Zyskowskiego juniora rozegra kolejne spotkanie.