Kokpit Kibice

Młody talent wzmocnił Asseco Gdynia

18-letni Karol Kamiński związał się długoletnim kontraktem z Asseco Gdynia. W ostatnim sezonie gracz reprezentował barwy II-ligowej Politechniki Gdańskiej.
Karol Wasiek
Karol Wasiek

Działacze Asseco Gdynia konsekwentnie realizują swoją politykę transferową. Na rynku poszukują młodych, polskich zawodników, z którymi podpisują wieloletnie umowy. Tak chociażby było w przypadku Jakuba Parzeńskiego, Sebastiana Kowalczyka, Filipa Matczaka, Przemysława Żołnierewicza czy Wojciecha Czerlonko.


- Zależy nam przede wszystkim na rozwoju polskich zawodników. To jest nasz cel, do którego wspólnie dążymy - mówił ostatnio Tane Spasev, nowy trener Asseco.

Najnowszym nabytkiem gdyńskiego zespołu jest Karol Kamiński, który ostatnio reprezentował barwy II-ligowej Politechniki Gdańskiej. Z bardzo dobrej strony pokazał się on na turnieju U20, który był rozgrywany na obiektach gdyńskiego klubu (średnio 11 punktów).

Tam wpadł on "w oko" działaczom Asseco, którzy postanowili sięgnąć po jego usługi. Mierzący 193 cm zawodnik może z powodzeniem występować na pozycjach 1-3.

Polub Koszykówkę na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×