Mistrz w coraz pełniejszym składzie. Ziomara Morrison trenuje z Wisłą Can Pack

Krakowski zespół pracuje już w bardziej komfortowych warunkach. Na treningu pojawia się liczniejsza grupa zawodniczek. Co istotne, nie brakuje chilijskiej środkowej, Ziomary Morrison.

Adam Popek
Adam Popek
WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski

Pochodząca zza oceanu koszykarka przyleciała do stolicy Małopolski nieco później, stąd dopiero w środę pojawiła się na zajęciach. Wcześniej musiała przejść niezbędne badania, aby formalnie zostać dopuszczonym do gry.

Morrison mierzy 194 cm wzrostu, zatem znacząco wzmocni siłę podkoszową Białej Gwiazdy. Wcześniej występowała m in. w Besiktasie Stambuł czy hiszpańskim Rivas Ecopolis Madryt.

Na pozycji numer 5 będzie zmieniać się z Eweliną Kobryn, bardzo doświadczoną jeśli chodzi o rywalizację w międzynarodowym gronie.

Warto zaznaczyć, że pod Wawel przyjechał także Jordi Aragones , który jeszcze parę dni temu przebywał na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro z żeńską kadrą Hiszpanii.

Wiślaczki, przynajmniej przez najbliższe dni zajmą się budowaniem kondycji pod kątem sezonu. We wrześniu zaś, rozegrają aż trzy turnieje towarzyskie pod rząd.

ZOBACZ WIDEO "Nie wiem czy zostanę". Antiga w samochodzie SPORT.TVP.PL (źródło TVP)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×