Jordan Sibert: Nie możemy być zadowoleni z rezultatu

Mimo iż Jordan Sibert zdobył 19 punktów w meczu z Rosą Radom, jego zespół przegrał w środowy wieczór 85:93 w swoim pierwszym starciu w Basketball Champions League. - Graliśmy z bardzo dobrą drużyną - podkreślił zawodnik PAOK-u Saloniki.

Piotr Dobrowolski
PAP / Piotr Polak
W środowy wieczór PAOK Saloniki musiał uznać wyższość Rosy Radom w swoim pierwszym spotkaniu w grupie C Basketball Champions League. Dwukrotny mistrz Grecji przegrał 85:93 po trzech dogrywkach, mimo iż kilkukrotnie prowadził nieznaczną różnicą.

- To był bardzo wyrównany, twardy mecz z obu stron. Przez cały pojedynek wszyscy pracowaliśmy na zwycięstwo, wspieraliśmy się nawzajem - podkreślił na konferencji prasowej Jordan Sibert.

Amerykanin był najlepszym strzelcem PAOK-u w tym starciu. Zdobył 19 punktów przez ponad 42 minuty spędzone na parkiecie. Jego skuteczność w rzutach z gry wyniosła 46 procent (6/13, w tym 5/11 z dystansu). Ponadto miał cztery zbiórki i dwa przechwyty.

24-latek docenił klasę rywala. - Walczyliśmy z bardzo dobrą drużyną. Losy wyniku ważyły się praktycznie do ostatniej chwili. Nie możemy być jednak zadowoleni z końcowego rezultatu - przyznał.

Czy jesteś zaskoczona/-y przegraną PAOK-u z Rosą?