Zlatan Ibrahimović nadal to ma! Szwed zabawił się z bramkarzem

Zlatan Ibrahimović poprowadził Los Angeles Galaxy do zwycięstwa w meczu z Portland Timbers (2:1). Szwed strzelił dwie bramki. Jego perfekcyjne wykonanie rzutu karnego zrobiło furorę. Piłkarz uderzył w stylu Antonína Panenki.

Karol Wasiek
Zlatan Ibrahimović Getty Images / Harry How / Na zdjęciu: Zlatan Ibrahimović
Szwed w meczu z Portland Timbers zdobył dwie bramki z rzutów karnych. Najpierw pokonał bramkarza w 33. minucie, a wynik na 2:1 ustalił w 66. minucie spotkania.

Zlatan Ibrahimović wykonał go perfekcyjnie. Szwed zabawił się z bramkarzem, który nie miał nic kompletnie do powiedzenia.

- Uderzył w stylu Panenki, to było coś fantastycznego - zachwycał się amerykański komentator.

Ibrahimović występuje w Los Angeles Galaxy. Do MLS trafił po niemal dwóch sezonach spędzonych w Manchesterze United. - Nie żałuję, że nie zostałem dłużej w Premier League. Tam było dokładnie tak, jak się spodziewałem: dużo szumu wokół wszystkiego, mecze mocno intensywne, a tempo bardzo wysokie. Pod względem poziomu liga jest jednak trochę przereklamowana - mówił ostatnio Szwed, który pod koniec zeszłego roku podpisał nową umowę z amerykańskim klubem.