Najsłabsza piątka 6. kolejki Tauron Basket Ligi

W 6. kolejce Tauron Basket Ligi wręcz roiło się od fatalnych występów. Aż dwóch zawodników na naszej liście mają Anwil Włocławek i Jezioro Tarnobrzeg, które wciąż spisują się beznadziejnie.

Patryk Kurkowski
Patryk Kurkowski

Bryon Allen (Wikana Start Lublin)
Ależ on zagrał... beznadziejnie. Amerykanin jest jednym z liderów Wikany Startu, ale w meczu z Rosą Radom zagrał fatalnie. Allenowi zupełnie nic nie wychodziło. Nic dziwnego, że lublinianie zostali znokautowani przez - wcale nie grającego świetnego meczu - przeciwnika.


Z taką skutecznością rzadko na naszych parkietach właściwie się nie spotykamy. Przypomnijmy, że Amerykanin trafił tylko jeden z czternastu rzutów z gry (7,1 procent skuteczności)! Mało tego, żadna z siedmiu prób z dystansu nie była skuteczna. Innymi słowy, dramat. W żadnym wypadku rehabilitacją nie jest pięć asyst czy cztery zbiórki, zwłaszcza że Allen dołożył przecież pięć przewinień i szybciej opuścił parkiet.

Kto był najsłabszym zawodnikiem 6. kolejki TBL?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Koszykówkę na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (10)
 • luksin Zgłoś komentarz
  A ja bym ta listę ułożył troszkę inaczej... Eitutavicius, voughnn, simon, Wysocki, surmacz, witlinski ... Turkiewicz może zostać;)... Po takim blamażu ze strony Anwilu to właśnie
  Czytaj całość
  gracze tego zespołu powinni zapełnić cała listę;)
  • Gabriel G Zgłoś komentarz
   Turkiewicza nazywano cudotwórcą. Może nie daj Bóg, sam w to uwierzył. Lublin gra coraz gorzej zamiast coraz lepiej. Coś nie gra.
   • method man Zgłoś komentarz
    zgadzam sie i co do Allena i co do Turkiewicza-drugi mecz z rzedu-Co to k##wa było?!?
    • johnny220 Zgłoś komentarz
     Pierwsze takie zestawienie bez Zamoja w tym sezonie... Jestem taki dumny!
     • thebigone Zgłoś komentarz
      "Tym razem był jednym z najsłabszych ogniw włocławskiej drużyny, która została rozbita przez Anwil." Jak to możliwe redaktorze Ostrowski? Najpierw sprawdź co napisałeś a potem
      Czytaj całość
      publikuj bo wstyd trochę.