EBL. Karuzela transferowa. Szykują się kolejne ruchy. Oto możliwe zmiany!

Kluby niedługo rozpoczną przygotowania do nowego sezonu, ale nadal jest sporo wakatów w składach. Karuzela transferowa w Energa Basket Lidze kręci się w najlepsze. WP SportoweFakty przedstawiają kolejne możliwe ruchy. Na liście są duże nazwiska.

Karol Wasiek
Karol Wasiek

Duży transfer o krok...

Nasze zestawienie rozpoczynamy od Trefla Sopot, który finalizuje duży - jak na warunki polskie - transfer. Nad morze ma przeprowadzić się Karol Gruszecki, który ostatnie lata spędził w Stelmecie Enea BC i Polskim Cukrze Toruń. Z tymi klubami zdobywał medale w Energa Basket Lidze. To etatowy reprezentant Polski, który ma być jedną z głównych postaci Trefla. Warto odnotować, że sopocianie będą mogą mogli wystawić mocną piątkę złożoną tylko z krajowych zawodników. Z naszych informacji wynika, że trener Marcin Stefański przegląda jeszcze rynek. Jeśli będą środki, to do Sopotu trafi jeszcze jeden gracz obwodowy. Formacja podkoszowa jest już zamknięta.

EBL. Stelmet Enea BC. Filip Put: Przemyślany skok na głęboką wodę [WYWIAD]
EBL. Adrian Bogucki: Po słowach Jasińskiego zrezygnowałem ze Stelmetu [WYWIAD]
Szaleństwo w Lublinie. Rośnie nowa potęga w PLK. Prezes Startu: Chcielibyśmy zwiększyć budżet o kilka milionów

Który klub do tej pory przeprowadził najlepsze transfery?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Koszykówkę na Facebooku
WP SportoweFakty
Zgłoś błąd
Komentarze (3)
  • HalaLudowa Zgłoś komentarz
    @WroDKL: Otóż to! Wreszcie coś drgnęło! Wierzę w naszego trenera.
    • WroDKL Zgłoś komentarz
      Nevels oficjalnie w Śląsku. Jeszcze dobrego centra by potrzeba, uzupełnić pozostałe pozycje i może jakimś cudem udałoby się zatrzymać Devoe, to byłaby walka o czwórkę.