Szukasz Polaka? Oni nadal są do wzięcia. Jest kilka głośnych nazwisk!

Reprezentanci Polski, mistrzowie Polski i uznani ligowcy - na rynku nadal do wzięcia jest kilka "głośnych" polskich nazwisk. Trzeba się spieszyć, bo lista robi się coraz krótsza! Przedstawiamy "wolnych agentów".

Karol Wasiek
Karol Wasiek

Kadrowicze wystąp!

Co prawda karuzela transferowa w Energa Basket Lidze trwa w najlepsze, ale na rynku nadal do wzięcia jest kilku wartościowych i uznanych Polaków. Nie brakuje ciekawych nazwisk, które powinny znaleźć swoje miejsce w ekstraklasie, choć niektórzy planują rozwijać swoje umiejętność poza granicami Polski. Takie plany mają Łukasz Kolenda i Dominik Olejniczak, którzy przebywają na zgrupowaniu kadry w Gliwicach. Obaj nie ukrywają, że ich priorytetem jest gra w innej, mocniejszej lidze. Cierpliwie czekają na oferty z zagranicy - Olejniczak ma także kilka propozycji z PLK. Ciekawostką jest fakt, że obu zawodników reprezentuje ta sama agencja sportowa.

Którego z Polaków wybrałbyś do zespołu w pierwszej kolejności?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Koszykówkę na Facebooku
WP SportoweFakty
Zgłoś błąd
Komentarze (3)
 • StartLub Zgłoś komentarz
  I mamy piątkę: Mazurczak, Dziemba, Mielczarek, Kostrzewski, Szymański + 5 obcokrajowców.
  • StartLub Zgłoś komentarz
   Mazurczak, Kostrzewski, Mielczarek do Lublina.
   • ak44 Zgłoś komentarz
    Łączyński, Szewczyk, Zamojski, Mielczarek. Dodajcie jeszcze, że ZUS został oficjalnym sponsorem. Nie idźcie tą drogą, bo możecie się nie utrzymać...