EuroCup: Faza grupowa EuroCup
09 mar 2022 18:45
Szczegółowe wyniki
Drużyna
WKS Śląsk Wrocław
Dolomiti Energia Trento
zagrywka
zagrywka
K1
23
20
K2
17
20
K3
14
9
K4
23
19
Total
77
68
Zobacz punkt po punkcie

Relacja z meczu

komentarz

Bardzo dziękujemy za to, że byli Państwo z nami. Zapraszamy na nasze następne relacje live! Dobrej nocy.

6
reakcja
5
reakcja
reakcja
reakcja
reakcja
komentarz

Polski zespół bardzo zbliżył się do awansu do fazy play-off.

12
reakcja
4
reakcja
reakcja
reakcja
reakcja
czas Koniec meczu
Przejdź do pełnej relacji
Składy
1
T. Trice
2
J. Karolak
3
I. Ramljak
...
J. Caroline
1
W. Saunders
2
J. Williams
3
...
Pełne składy
Eurocup, grupa A (2021/2022)
# Drużyna M W P + -
1 Joventut Badalona 1612412971130
2 Partizan Belgrad 1511412741141
3 Boulogne Metropolitans 92 1510512381187
4 MoraBanc Andorra 1610613041271
5 BC Lietkabelis 159611941105
6 Turk Telekom Ankara 168812111252
7 Hamburg Towers 1661013151411
8 WKS Śląsk Wrocław 1631311901320
9 Dolomiti Energia Trento 1511410491255
Wszystkie tabele
Wiadomości