SportoweFakty
Suzuki 1LM: 1. kolejka
24 wrz 2022 17:00
Szczegółowe wyniki
Drużyna
HydroTruck Radom
BS Polonia Bytom
zagrywka
zagrywka
K1
25
16
K2
29
22
K3
23
33
K4
22
20
Total
99
91
Zobacz punkt po punkcie
Składy
Składy meczowe nie zostały jeszcze dodane. Zazwyczaj są one dostępne na około 1 godzinę przed meczem.
Ostatnie mecze zespołów
#DrużynaMZP+-Pkt
1HydroTruck Radom241862047183742
2Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych241861951176742
3Dziki Warszawa241771878169141
4GKS Tychy241681923174440
5SKS Starogard Gdański241681979192140
6Sensation Kotwica Kołobrzeg2414101888176638
7Weegree AZS Politechnika Opolska2414101870187438
8MKKS Żak Koszalin2413112072200137
9KKS Polonia Warszawa2413111807175837
10Miasto Szkła Krosno2412121903185836
11Decka Pelplin2412121885185736
12Enea Basket Poznań2411131958183435
13WKS Śląsk II Wrocław2410141769170934
14AZS AGH Kraków2410141784191234
15WKK Wrocław249151813182733
16PGE Turów Zgorzelec246181869201830
17BS Polonia Bytom246181850202330
18Start II Lublin241231656250525
Wszystkie tabele