FIBA Europe Cup: Finał, pierwszy mecz
19 kwi 2023 19:00
komentarz

Dziękujemy za dziś! I przypominamy: Anwil Włocławek bliżej wygranej w FIBA Europe Cup!

komentarz

Rewanż 26 kwietnia we Francji. Początek o 20:00. Już teraz zapraszamy na WP SportoweFakty!

1
ANW 81 : 77
4 kwarta czas 40:00

Koniec meczu! Koniec widowiska! Anwil wygrał 81:77 i tej przewagi będzie bronił za tydzień we Francji!

3
komentarz

Znów ten Artis! Zablokował rzut Greene'a zza łuku!

1
1
ANW 81 : 77
4 kwarta czas

Włocławianie na pewno wygrają ten mecz. Mają jeszcze 2,4 sekundy, żeby powiększyć przewagę przed rewanżem

4 kwarta czas 39:29

Ależ on jest w gazie! Artis ponownie zza łuku! Szkoda, że chwilę wcześniej łatwy rzut przestrzelił Łączyński... zostały cztery oczka

1
ANW 81 : 74
4 kwarta czas 38:53

Ważne rzuty wolne Greene'a, oba skuteczne!

2
3
ANW 79 : 74
4 kwarta czas 38:40

Ależ uciszył Halę Mistrzów Dominic Artis swoim trafieniem zza łuku...

1
1
ANW 79 : 71
4 kwarta czas 38:20

Co tam się dzieje! Greene na pełnej szybkości wychodzi w górę, trafia swoją piątą trójkę, Anwil prowadzi różnicą 8 punktów!

4 kwarta czas 37:41

Klasyczna akcja. Łączyński do Sobina, ten wypycha, trafia, Anwil buduje!

ANW 74 : 69
4 kwarta czas 35:49

Sanders przejmuje mecz! Ma trójkę kolejną, a włocławianie chwilę byli +5

3
1
komentarz

Dwa punkty w pięć minut czwartej kwarty zdobyło Cholet. Jednak defensywa jest kluczowa!

komentarz

6 minut do końca, a na tablicy dalej remis!

komentarz

Wrócił do gry Patton, ale teraz leży na parkiecie Dallo

ANW 67 : 67
4 kwarta czas 31:50

Cholet w drugiej połowie bez trafienia za trzy punkty. Zdobyło tylko 14 punktów. Trzyma się jednak doskonale

ANW 67 : 65
4 kwarta czas 31:38

Anwil wraca na prowadzenie! Drugą trójkę trafił Malik Williams!

1
komentarz

Ewidentnie oba kluby mają teraz więcej problemów ze zdobywaniem punktów, niesamowita walka na parkiecie!

ANW 64 : 65
3 kwarta czas 30:00

Koniec trzeciej kwarty, Cholet Basket prowadzi 65:64. To jest naprawdę kapitalne widowisko w Hali Mistrzów! Tutaj nic nie jest pewne i niczego nie można przewidzieć

ANW 64 : 65
3 kwarta czas 27:46

Ależ tam jest wymiana ciosów! Cholet Basket ucieka na kilka oczek, ale Anwil zaraz kasuje to rzutem za trzy punkty

ANW 60 : 61
3 kwarta czas 26:09

Artis przekonywał, że przyjeżdża wygrać i na parkiecie realizuje swój plan. Na szczęście trójką odpowiedział Nowakowski

komentarz

Złe wieści dla Cholet - Justin Patton opuszcza parkiet z dużym grymasem bólu. Może tutaj w grę wchodzić kontuzja kolana

ANW 53 : 57
3 kwarta czas

Mała seria za małą serię... teraz Cholet zdobyło cztery punkty

ANW 53 : 53
3 kwarta czas 21:00

Minęła minuta, Anwil 4:0 w drugiej połowie, mamy remis!

2
1
komentarz

Przerwa dobiega końca. Który generał: Kamil Łączyński (7 asyst) czy T.J. Campbell (8 asyst), poprowadzi swoją ekipę do sukcesu? A może będzie remis?

komentarz

Najskuteczniejsi? Phil Greene i Boris Dallo uzbierali po 15 punktów. Pierwszy ma 4/4 zza łuku, drugi 3/3

komentarz

Anwil ma 8/15 w rzutach za trzy punkty, Cholet w tym elemencie ma 6/11

komentarz

Miał być ogień i jest. Tak na trybunach, tak na parkiecie! Druga połowa zapowiada się iście palce lizać

1
ANW 49 : 53
2 kwarta czas 20:00

Pierwsza połowa za nami! Cholet Basket jest plus 4. Przypomnijmy, że w finale FIBA Europe Cup gramy mecz i rewanż!