• 23 : 29
  • 26 : 14
  • 21 : 24
  • 25 : 10

Koniec meczu i koniec EuroBasketu dla Biało-Czerwonych. To Grecy polecą do Stambułu na mecz z Litwinami

Znowu Sloukas, znowu zza łuku... to już koniec

Przerwa dla Polski

Niesamowicie rzucają dzisiaj za trzy punkty Grecy - teraz trafił Calathes, to już 12 trójka naszych rywali przy zaledwie 19 próbach

Przerwa dla Grecji

Koszarek odważnie pod kosz, ale sytuacja jest... zła, bardzo zła

Printezis zza łuku i Grecy prowadzą już różnicą 12 punktów

Grecy odpowiedzieli dokładnie tym samym...

Efektownie i skutecznie, Koszarek nad kosz do Karnowskiego

Kolejna skuteczna dobitka Greków, mamy problem w zastawianiu

Karnowski półhakiem, ale Grecy uciekli niebezpiecznie daleko

Sloukas znaleziony niepilnowany na dystanie i kolejna jego trójka

Fatalne zderzenie Antetokounmpo z Celem, sędziowie nie odgwizdali przewinienia, a zawodnicy potrzebują pomocy medycznej. Na nic pretensje trenera Taylora

Cel rzucił za trzy, piłka była już w koszu, ale się wykręciła. Niestety...

Calathes dzisiaj gra - niestety dla nas - swój najlepszy mecz na turnieju

Koszarek do Karnowskiego i znowu wracamy do trzech punktów straty

W końcu dobra akcja w obronie, ale nie podparta punktami w ataku

Waczyński skuteczny na linii

Bourisis robi dużo dobrego swoimi dobitkami, nie radzi sobie z nim Karnowski zupełnie

Kwartę wygrywamy, ale w meczu niestety nadal lepsi Grecy. Czwarta kwarta musi być nasza!

Waczyński pod sam kosz, ale Bourousis znowu skutecznie

Rywale wykorzystują przewagę wzorstu Bourousisa, ale ten tym razem zakozłował sobie w buta

Jest problem w ataku bez Koszarka na parkiecie, Grecy to wykorzystują

Kulig zza łuku - niesamowity występ naszego podkoszowego

Trzecie przewinienie Koszarka, a przed nami jeszcze 13 minut gry

Koszarek ponownie trafił zza łuku i ponownie remis na tablicy wyników

Dwa pudła Ponitki i niestety Grecy odskakują

Koszarek zza linii 6,75 i Biało-Czerwoni wracają na prowadzenie!

Grecy mają już przekroczony limit przewinień, z czego korzystają Polacy

Kulig jest dzisiaj nie do zatrzymania - teraz akcja 2+ na jego koncie

Odpowiedź Greków natychmiastowa - Sloukas ponownie skutecznie zza łuku

Ponitka do Kuliga i potężny wsad naszego dzisiejszego lidera - jest remis!

Była szansa na remis, ale niestety stratę popełnił Koszarek, a punkty z kontry dołożył Calathes

Tym razem Koszarek do Ponitki, a ten pofrunął nad obręczą

Zaczynamy dobrze - Ponitka do Kuliga i są kolejne punkty naszego podkoszowego

Już za parę chwil początek drugiej połowy. Przypomnijmy, że ten mecz musimy wygrać, żeby awansować z grupy

Chwilowy przestój w ofensywie kosztował nas utratę prowadzenia. Taki drugi przytrafić się już nie może. Mamy 57 procent skuteczności rzutów z gry, trafiliśmy 50 procent trójek i popełniliśmy tylko 5 strat - w ataku jest dobrze, ale trzeba dołożyć defensywę żeby wygrać ten mecz, bo on jest do wygrania.

Udało się, kwartę kończymy skuteczną akcją Adama Waczyńskiego. Na przerwę schodzimy jednak przegrywając różnicą 6 oczek. Dalej jesteśmy w grze o awans z grupy

Polacy mają 7,7 sekundy na rozegranie ostatniej akcji

Sloukas, jak w masło - kończy akcję z faulem

Niestety skutecznie odpowiedział Printezis, który trafił i był jeszcze faulowany

Dobra defensywa Zamojskiego, który jest faulowany - nasz rzucający wykorzystał dwa rzuty wolne

Zza łuku trafia Pappas równo z końcem czasu akcji, w odpowiedzi Kulig notuje akcję 2+!

Printezis niestety łatwo ograł Cela, a błąd kroków popełnił Kulig

Doskonale dysponowany jest dzisiaj Kulig, kolejna skuteczna jego akcja. Takiego Kuiga nam trzeba!

Ruszyło się coś w ataku, a Kulig ma już 10 punktów na swoim koncie

W końcu szybki atak z dobrej obrony i wsad Ponitki

Mamy problemy w taku - po 29 punktach w pierwszej kwarcie, teraz przez ponad 5 minut zdobyliśmy tylko dwa oczka

Papanikolau zdobył pięć oczek z rzędu i Grecy budują rekordową przewagę

W końcu punkty dla Polski - niemoc przełamał Koszarek

Czas dla Polski

Papanikolau trafil zza łuku, Grecy mają serię 11:0 i prowadzą po raz drugi w tym meczu

Niestety jest już remis

Niestety Grecy odrabiają po trójce Calathesa

Damy radę, wygramy dzisiaj ten mecz?

Koniec piewszej kwarty, po której prowadzimy 29:23!

Koszarek do Sokołowskiego i efektowny alley-oop!

Zamojski wchodzi na boisko i też trafia zza łuku, początek bardzo dobry w naszym wykonaniu

Waczyński też ma trójkę! Kapitalna skuteczność kapitana na starcie meczu

Blisko udanej akcji w obronie, jednak Calathes trafił zza łuku niemal równo z końcem czasu akcji