Nie żyje 34-letni mistrz. Tajemnicze okoliczności

Zdjęcie okładkowe artykułu: Facebook / Slobodan Jankovic / Na zdjęciu: Slobodan Jankovic
Facebook / Slobodan Jankovic / Na zdjęciu: Slobodan Jankovic
zdjęcie autora artykułu

Bardzo smutne informacje przekazały bałkańskie media. Wszyscy są wstrząśnięci nagłą śmiercią utytułowanego serbskiego kulturysty - Slobodana Jankovicia, który zmarł w wieku 34 lat.

Slobodan Jankovic urodził się w 1990 roku w Uzicach. Kulturystyką interesował się już od najmłodszych lat, a jego wzorem do naśladowania był Miodrag Prijević. Serb bardzo ciężko pracował na swój sukces i dopiął swego, wiele razy zdobywając tytuł mistrza kraju. Świetnie mu szło także w imprezach międzynarodowych.

Jankovic imponował wyrzeźbioną sylwetką i z chęcią dzielił się swoją wiedzą z innymi. 34-latek pracował również jako trener personalny, pomagając swoim podopiecznym osiągnąć wymarzoną figurę.

Szokujące wieści o śmierci serbskiego kulturysty przekazał portal Telegraf.rs. Bałkańskie media nie podały żadnych informacji o przyczynie zgonu.

Dowiedzieliśmy się jednak, że poza siłownią Slobodan Jankovic kochał naturę oraz zwierzęta, a szczególnie jeden gatunek - agawy brodate, z którymi bardzo często pozował do zdjęć. Do tego zajmował się również działalnością artystyczną. Tworzył i malował modele oraz figurki.

Czytaj także: Anglicy żyją wypadkiem dzieci gwiazdy. "Bohaterska niania" Dani Alves na wolności. Tak wywiązuje się z obowiązków 

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (7)
avatar
johnydegun321
3.05.2024
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Nie trzeba byc geniuszem, zeby wiedziec dlaczego umarl nagle i pewnie w nocy. Ci co to wzieli sa tak wredni i bezczelni ze beda sila sie trzymac narracji ze zrobili dobrze a dlaczego? A dlatego Czytaj całość
avatar
Polak-Patriota
14.04.2024
Zgłoś do moderacji
1
1
Odpowiedz
kolejna ofiara z niewyjaśnionych przyczyn wyjaśnionych przyjęciem wielokrotnie szczypaw z keczupu.  
avatar
Skula
14.04.2024
Zgłoś do moderacji
1
1
Odpowiedz
Tajemnica to żadna. Posiadał podobno wysoką wiedzę którą dzielił się z podopiecznymi. I nie doczytał o skutkach sterydów i hormonu wzrostu??? Wspaniały autorytet  
avatar
luki puki
13.04.2024
Zgłoś do moderacji
4
0
Odpowiedz
Nie rozumiem, jaki w tym szok? Decydując się na przyjmowanie ogromnych ilości testosteronu i hormonu wzrostu, nie wiedział że serducho może nie nadążyć pompować krwi? Takie są tego efekty.  
avatar
Luckyluke
13.04.2024
Zgłoś do moderacji
4
1
Odpowiedz
Zdrowa żywność