"Chwila! Chwila!" Ewa Swoboda nagle przerwała wywiad telewizyjny

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Polsat Sport / Na zdjęciu: Ewa Swoboda
Materiały prasowe / Polsat Sport / Na zdjęciu: Ewa Swoboda
zdjęcie autora artykułu

Ewa Swoboda znów potwierdziła wysoką formę. Polka podczas mitingu w Toruniu zajęła drugie miejsce. Po nim udzieliła wywiadu reporterce Polsatu Sport. W pewnym momencie na chwilę przerwała rozmowę.

W tym artykule dowiesz się o:

Rekordzistka Polski w tym roku blisko jest złamania granicy 7 sekund w rywalizacji na dystansie 60 metrów. To Ewie Swobodzie się nie udało, ale w Toruniu potwierdziła, że jest w wysokiej formie. Po starcie była w bardzo dobrym humorze, choć zajęła drugie miejsce. W dwóch wcześniejszych mitingach: w Karlsruhe i Łodzi wygrywała.

Po zawodach Swoboda udzieliła wywiadu reporterce Polsatu Sportu. Padły pytania o stan zdrowia, formę i plany. Polka wcześniej mówiła, że nie lubi pytań dotyczących złamania granicy 7 sekund. To w końcu padło, ale zawodniczka przyjęła je z uśmiechem.

- Na spokojnie, może się to uda w tym sezonie, może w następnym. Nie można co sezon robić życiówek, rekordów Polski, bo to jest po prostu niemożliwe. Ja też jestem już coraz starsza i też ciężej o to wszystko - powiedziała Swoboda.

W pewnym momencie polska biegaczka przerwała wywiad. Kilkukrotnie krzyknęła w stronę kibiców "chwila!". Ci prawdopodobnie domagali się szybszego podejścia do nich. Po kilku sekundach Swoboda kontynuowała rozmowę.

- Nie będę obiecywać kiedy, ale kiedyś na pewno - zakończyła Swoboda.

Czytaj także: Polacy zbojkotują igrzyska? Stanowcze słowa Kozakiewicza Od 43 lat jest rekordzistką Polski. Ma fenomenalne przeczucia ws. Skrzyszowskiej

ZOBACZ WIDEO: Ten kibic oszalał. Zobacz, co zrobił w trakcie meczu

Źródło artykułu: WP SportoweFakty