Wigilia na ponad 30 osób! Tak będą spędzać święta polscy lekkoatleci

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram /  / Natalia Kaczmarek i Iga Baumgart-Witan
Instagram / / Natalia Kaczmarek i Iga Baumgart-Witan
zdjęcie autora artykułu

Święta Bożego Narodzenia to najbardziej magiczny czas w całym roku. Jak będą spędzać je polscy lekkoatleci? Zobacz, co planują Konrad Bukowiecki i Natalia Kaczmarek, Iga Baumgart-Witan oraz inni.

Po trudach całego sezonu nadchodzące święta będą dla polskich lekkoatletów idealnym czasem na to, żeby złapać chwilę oddechu, odpocząć, a także nadrobić spotkania w gronie najbliższych.

Jak wykorzystają tę przerwę gwiazdy "królowej sportu"? Natalia Kaczmarek i Konrad Bukowiecki, którzy w przyszłym roku wezmą ślub (---> WIĘCEJ TUTAJ), pojadą do rodziny wicemistrzyni świata. - To będą naprawdę duże święta, bo spora cześć mojej i jej rodziny się spotka. Bardzo się z tego cieszę - zdradził kulomiot w rozmowie z "Super Expressem".

Iga Baumgart-Witan spędzi święta u teściów. I będą to bardzo rodzinne święta. Jak poinformowała lekkoatletka, przy wigilijnym stole zasiądzie ponad 30 osób!

ZOBACZ WIDEO: Dzień z Mistrzem. Robert Kubica: Dopóki ta pasja jest, będę to kontynuował

- Uwielbiam karpia, zwłaszcza tego przygotowanego przez tatę. Z kolei mama robi najlepsze pierogi! Kocham też barszcz - wymieniała Baumgart-Witan.

Justyna Święty-Ersetic zapowiedziała z kolei, że czekają ją klasyczne, rodzinne święta, a jej ulubioną świąteczną potrawą jest barszcz z uszkami.

A Małgorzata Hołub-Kowalik? To będzie dla niej wyjątkowy czas. W sierpniu tego roku została mamą i to będą jej pierwsze święta z dzieckiem. - Nie mogę się doczekać - powiedziała, cytowana przez "SE".

- Tradycyjnie moimi lubionymi potrawami na stole wigilijnym są kutia i barszcz z uszkami - dodała biegaczka.

Czytaj także: To się nie mieści w głowie! Zobacz ceny biletów na IO

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)