Polska mistrzyni olimpijska szykuje się do ślubu. Zdradziła szczegóły

Natalia Kaczmarek i Konrad Bukowiecki to jedna z najgorętszych par w polskim sporcie. Zakochani w przyszłym roku wezmą ślub. Mistrzyni olimpijska o szczegółach opowiedziała w rozmowie z PAP.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Natalia Kaczmarek i Konrad Bukowiecki Instagram / Na zdjęciu: Natalia Kaczmarek i Konrad Bukowiecki
W czerwcu tego roku Natalia Kaczmarek i Konrad Bukowiecki zaręczyli się i rozpoczęli przygotowania do ślubu. Data ceremonii długo była utrzymywana w tajemnicy, ale ostatecznie wiadomo, że o ceremonii dojdzie we wrześniu 2024 roku niedaleko Olsztyna. Oboje będą już po najważniejszej imprezie czterolecia - igrzyskach olimpijskich w Paryżu.

Choć do ślubu dojdzie za dziewięć miesięcy, to przygotowania idą pełną parą. I to zarówno do igrzysk, jak i do ceremonii. Mistrzyni olimpijska z Tokio zdradziła, że ma już wybraną suknie ślubną.

- Chciałam mieć to załatwione przed okresem zgrupowań, bo wówczas miałam czas, żeby pojeździć, powybierać, itd. Z innymi przygotowaniami także idziemy powoli do przodu, ale nie ukrywam, że korzystam z pomocy profesjonalistki, która zajmuje się całym procesem - powiedziała Kaczmarek, która po ślubie przyjmie nazwisko męża.

ZOBACZ WIDEO: Dzień z Mistrzem. Robert Kubica: Dopóki ta pasja jest, będę to kontynuował

Para nie ma za to wybranego menu na wesele, ale wiadomo, że będzie zaplanowane wcześniej. Wszystkie zapiski dotyczące ślubu znajdują się w specjalnym kalendarzu.

Przyszła panna młoda zdradziła, kto będzie jej druhną. - Mamy świetne relacje, nie ma pomiędzy nami żadnej formy niezdrowej rywalizacji. Chyba najlepiej świadczy o tym fakt, że Alicja będzie... druhną na moim ślubie z Konradem - powiedziała.

Mowa o Alicji Kaczmarek, czyli młodszej siostrze, z którą wspólnie trenuje na zgrupowaniach i przygotowuje się do sezonu.

Czytaj także:
Marciniak opuści Polskę? "Mam sygnały"
"Za dwa lata posadzą cię do więzienia". Kowalczyk nie gryzł się w język

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×