Jest nagranie, jak Bukowiecki przeżywał bieg o złoto Kaczmarek

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / x.com/MemorialKamili / Na zdjęciu: Konrad Bukowiecki
Twitter / x.com/MemorialKamili / Na zdjęciu: Konrad Bukowiecki
zdjęcie autora artykułu

Natalia Kaczmarek dostarczyła polskim fanom na Stadio Olimpico w Rzymie nieprawdopodobnych emocji. Po biegu po złoty medal ME Rzym 2024 i rekord Polski Konrad Bukowiecki eksplodował z radości.

W tym artykule dowiesz się o:

Od 10 czerwca 2024 r. nowy rekord Polski na 400 m kobiet wynosi 48.98 s. Natalia Kaczmarek podczas lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Rzymie nie tylko zdobyła złoto, ale pobiła też dotychczasowy najlepszy wynik należący do legendarnej Ireny Szewińskiej - 49.28 s.

Na profilu Silesia Memoriał Kamili Skolimowskiej na portalu X zamieszczono nagranie z trybun rzymskiego Stadio Olimpico (patrz poniżej), na których bieg swojej narzeczonej przeżywał Konrad Bukowiecki.

Byłemu wicemistrzowi Starego Kontynentu w pchnięciu kulą (z ME 2018 w Berlinie) towarzyszyły niesamowite emocje. "Dawaj... dawaj... Gaz! Jest!" - krzyczał Bukowiecki w trakcie biegu Kaczmarek po złoty medal i "kosmiczny" rekord Polski.

"Reakcja narzeczonego, trenera oraz przyjaciół na złoto i rekord Polski Natalii Kaczmarek. Po prostu szczęście i najczystsze emocje" - podsumowano na profilu Silesia Memoriał Kamili Skolimowskiej na X, na którym udostępniono wideo z obiektu w Rzymie.

Zobacz: Sensacyjna decyzja Ewy Swobody

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: potężna kraksa. Upadali jeden po drugim

Źródło artykułu: WP SportoweFakty