Patrycja Wyciszkiewicz wzięła ślub. Aniołek Matusińskiego pochwalił się wyjątkowym dniem

Wśród Aniołków Matusińskiego kolejna biegaczka jest już po ślubie. Tym razem do tego grona dołączyła Patrycja Wyciszkiewicz.

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Tomasz Zawadzki i Patrycja Wyciszkiewicz Instagram / Na zdjęciu: Tomasz Zawadzki i Patrycja Wyciszkiewicz
Patrycja Wyciszkiewicz z pewnością do końca życia będzie dobrze wspominać 2019 rok. Niedawno 25-latka świętowała zdobycie srebrnego medalu na mistrzostwach świata w lekkiej atletyce. Biegaczka wraz z koleżankami zajęła drugie miejsce w sztafecie 4x400 m.

Lekkoatletyka. Anita Włodarczyk odebrała złoty medal igrzysk olimpijskich w Londynie >>

Teraz przyszedł czas na sukces w życiu prywatnym. Polska sportsmenka w miniony weekend zmieniła stan cywilny. Huczny ślub odbył się w Jeżycach niedaleko Gniezna.

W ceremonii ślubnej wzięło udział 130 osób. Wybrankiem serca wicemistrzyni świata jest Tomasz Zawadzki, który ze sportem nie ma nic wspólnego. Szczęśliwa żona wrzuciła do sieci film z niezapomnianego dnia.

Justyna Święty-Ersetic brązową medalistką Światowych Igrzysk Wojskowych w Wuhan >>

Patrycja i Tomasz Poznali się na studiach na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Wyciszkiewicz poszła w ślady swoich koleżanek. W ekipie Aniołków Matusińskiego już coraz trudniej znaleźć biegaczkę, która nie ma męża.

ZOBACZ WIDEO: Stacja Tokio. Patrycja Wyciszkiewicz: Nasze mięśnie zalewa kwas mlekowy. Dla zwykłego człowieka to dawka śmiertelna
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×