Lekkoatletyka. "Nie ma nic lepszego!". Adam Kszczot pokazał słodkie zdjęcie

30-letni Adam Kszczot razem ze swoją rodziną przebywa na wakacjach na południu Portugalii. Zobacz znakomitą fotografię z plaży.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Adam Kszczot Newspix / Michał Chwieduk/Fokusmedia / Na zdjęciu: Adam Kszczot
"Wakacje, nie ma nic lepszego!" - napisał Adam Kszczot na Instagramie, gdzie zamieścił zdjęcie z wakacyjnego pobytu w Portugalii. Podczas urlopu lekkoatlecie towarzyszą bliscy - żona Renata i dwójka małych dzieci.

Na fotografii z plaży widzimy sportowca ze swoimi ślicznymi pociechami. Na piasku znalazł się napis: "Ignaś, Monia, Adam, Renia", a także cztery serca. "Romantyk" - komentują internauci.

Kszczot zabrał rodzinę do Monte Gordo. To małe miasteczko położone w dystrykcie Faro (na południu Portugalii), które jest ulubionym ośrodkiem wypoczynkowym dla reprezentanta Polski. Monto Gordo w ostatnich latach jest prężnie rozwijającym się kurortem turystycznym.

"To jest już koniec sezonu halowego. (...) Teraz wracam do domu i nie mogę się doczekać wakacji z rodziną. Do zobaczenia w sezonie otwartym! - zapowiadał 30-latek po swoim ostatnim tegorocznym występie w hali.

Zobacz:
Lekkoatletyka. Adam Kszczot obawia się o przygotowania do igrzysk. "To nie jest budka z życzeniami"

ZOBACZ WIDEO: Formuła 1. Daniel Obajtek zdradza plan Orlenu. "Rok inwestycji nie byłby opłacalny"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×