Usain Bolt zakażony koronawirusem. Jest już oficjalne potwierdzenie

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Na zdjęciu: Usain Bolt
Instagram / Na zdjęciu: Usain Bolt
zdjęcie autora artykułu

Potwierdziły się plotki, że Usain Bolt otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Słynny sprinter obecnie jest na kwarantannie, ale nie ma żadnych objawów.

W tym artykule dowiesz się o:

W poniedziałek 24 sierpnia światowe media obiegła informacja, że Usain Bolt jest zakażony koronawirusem. To jednak były niepotwierdzone informacje. Najszybszy człowiek na świecie jedynie przyznał, że jest na kwarantannie i jest już po teście.

Dwa dni później informację o pozytywnym wyniku potwierdził jamajski minister zdrowia oraz rzecznik słynnego sprintera. Na szczęście niebezpieczny wirus obchodzi się z nim łagodnie.

- Test na koronawirusa był pozytywny, ale Usain nie ma żadnych objawów - komentuje rzecznik Ricky Simms.

Na tym jednak sprawa się nie kończy. Bolt kilka dni temu zorganizował huczną imprezę z okazji 34. urodzin. Przyszło na nią mnóstwo gości, a o maseczkach i dystansie społecznym nikt nie myślał. Dlatego trzeba znaleźć wszystkich, którzy wtedy bawili się razem z Jamajczykiem, bo także mogą być zakażeni.

Wśród gości był np. Raheem Sterling. Piłkarz Manchestery City obecnie przebywa na kwarantannie i przeszedł test na obecność koronawirusa. Pierwsze badanie dało wynik negatywny.

Premier League. Raheem Sterling imprezował z Usainem Boltem. Piłkarz przeszedł test na koronawirusa >> Usain Bolt wyjawił imię córeczki. Jest bardzo oryginalne >>

ZOBACZ WIDEO: Lewandowski nie odejdzie z Bayernu po wygraniu LM. "Teraz to najlepsza drużyna w Europie. Nie będzie chciał niczego zmienić"

Źródło artykułu: