Sport i biznes sportowy ponownie spotkają się w Warszawie

Debaty eksperckie, case study, rozmowy 1:1, warsztaty tematyczne, to wszystko czeka na uczestników IV Kongresu Sport Biznes Polska. Już tylko kilka dni dzieli nas od kolejnej edycji święta branży sportowo-biznesowej.

PC
Materiał Partnera Materiały prasowe / Materiał Partnera

15-16 listopada w Hotelu Hilton w Warszawie spotkają się najważniejsi przedstawiciele środowiska sportu, biznesu oraz samorządów, aby wspólnie debatować nad przyszłością i kierunkami rozwoju rynku. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Sport Biznes Polska.

Program IV Kongresu SBP obfituje w kluczowe tematy i ponad 90 topowych ekspertów z pięciu sektorów branży. Wśród prelegentów znaleźli się prezesi czołowych organizacji sportowych, przedstawiciele sponsorów sportu, samorządów, obiektów czy branży rozrywkowej. W zależności od zainteresowań uczestnicy wydarzenia mogą skupić się na jednym bloku tematycznym bądź też dowolnie wybierać spośród 30 wystąpień, które odbędą się tego dnia.

Tematyka Kongresu dotyka bieżących problemów, z jakimi zmagają się osoby zarządzające sportem. W agendzie wydarzenia znaleźć można zarówno zagadnienia dotyczące zmian, jakie powinny zostać wdrożone w polskim sporcie, kwestii nowych technologii, CSR, czy regulacji ustawowych i ich wpływu na sponsoring.

Organizatorzy pochylili się również nad tematami finansowania sportu, promocji samorządów za jego pośrednictwem, ale też nowej rzeczywistości obiektów sportowych i zagrożeń, jakie je czekają w nadchodzących miesiącach.

IV Kongres SBP będzie też miejscem podsumowań, o 10 latach funkcjonowania PGE Stadionu Narodowego opowie Prezes Włodzimierz Dola, a dziesięciolecie organizacji IEM Katowice podsumuje Adrian Kostrzębski - Dyrektor Sprzedaży w ESL Gaming Polska.
15 listopada poznamy również zwycięzców Plebiscytu Liderów Sport Biznes Polska 2022, czyli osób, które dzięki swojej charyzmie, wiedzy i doświadczeniu miały szczególny wpływ na rozwój i promocję branży sportu i biznesu sportowego w ostatnim roku.

Więcej informacji na temat wydarzenia dostępne jest na stronie Organizatora: https://sbpolska.pl/iv-kongres-sbp-2022/#program

Materiał Partnera Materiał Partnera
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×