Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Skoki

Lewandowski członkiem zespołu marketingu Decathlon Polska

W 2023 roku marka Decathlon postanowiła w niestandardowy sposób powiększyć swój dział pracujący nad obszarem marketingu. Nowym członkiem zespołu został olimpijczyk i medalista mistrzostw świata na dystansie 1500 m, Marcin Lewandowski.

PC
materiał partnera Materiały prasowe / materiał partnera

Rozpoczął pełnowymiarową pracę na stanowisku Specjalisty ds. Marketingu Sportowego w Decathlon Polska.

Marcin Lewandowski jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych polskich biegaczy, który na swoim koncie ma wiele sukcesów na arenie międzynarodowej, m.in. brązowy medal Mistrzostw Świata oraz złoty medal Mistrzostw Europy. Choć w 2022 roku oficjalnie zakończył karierę zawodową, to nadal jest aktywny w świecie sportu. Jednym z działań, które mu to umożliwiają jest kompleksowa współpraca z marką Decathlon.

Głównym zakresem działań biegacza będzie prowadzenie współprac ze sportowcami, eksperckie wsparcie w ramach realizacji materiałów oraz zaangażowanie w tworzeniu lokalnych społeczności biegowych. Dodatkowo, Lewandowski nadal będzie pełnił rolę ambasadora Decathlon, jednocześnie korzystając z asortymentu biegowej marki własnej należącej do Decathlonu - Kiprun.

Nowa forma współpracy z Decathlon to dla mnie ekscytujący projekt, dzięki któremu mogę nie tylko rozwijać się w nowych obszarach, korzystając z wiedzy i doświadczenia świetnego zespołu, ale także cały czas pozostać w świecie sportu – mówi Marcin Lewandowski. – Już po pierwszych dniach współpracy widzę, że zrobimy wspólnie wiele ciekawych projektów - dodaje Lewandowski.

Współpraca marki Decathlon z Marcinem Lewandowskim, jako członkiem naszego zespołu marketingowego, to ciekawe rozwiązanie dla obu stron - mówi Krzysztof Gońka, Head of Brand & Communication, Decathlon. – Zdecydowaliśmy się na ten nietypowy krok, bo wierzymy, że utytułowany sportowiec zapewni nam świeże spojrzenie na nasze działania, a także umożliwi nam realizację wielu niestandardowych akcji promocyjnych - dodaje Gońka.

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×