Poznaliśmy nominowanych do Nagród Sport Biznes Polska za rok 2023

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe /  / materiały partnera
Materiały prasowe / / materiały partnera
zdjęcie autora artykułu

Czyje działania szczególnie wyróżniły się na rynku w ostatnich miesiącach? Tego dowiemy się już 26 marca podczas III Gali SBP. W gronie nominowanych, m.in. Superbet, InPost, Legia Warszawa, czy Polski Komitet Olimpijski.

Stowarzyszenie Sport Biznes Polska po raz trzeci przyzna Nagrody dla najbardziej zaangażowanych podmiotów, firm i inicjatyw sportowych. Uroczysta Gala Sport Biznes Polska zwieńczy VII Kongres SBP będący jednym z najważniejszych wydarzeń świata sportu i biznesu sportowego. 26 marca podczas wieczornej uroczystości w Hotelu DoubleTree by Hilton ponownie spotkają się przedstawiciele wszystkich sektorów rynku z całej Polski, aby wspólnie podsumować 2023 rok w branży.

SBP uhonoruje Statuetkami marki i organizacje stawiające w swojej działalności przede wszystkim na rozwój, popularyzację czy wprowadzanie innowacji w świecie sportu i biznesu sportowego. Zwycięzcami zostaną kandydaci, których działania w ostatnich miesiącach, w sposób szczególny wyróżniły się na tle innych reprezentantów rynku.

Tegoroczna edycja Nagród Sport Biznes Polska, ponownie spotkała się z dużym zainteresowaniem środowiska. Jak informują Organizatorzy, w ramach pierwszego etapu Konkursu otrzymali ponad 500 kandydatur w 15 kategoriach, z czego 433 spełniły kryteria formalne i powalczą o miejsce w finałowych TOP3. W sektorze kategorii sponsoringowych nominacje otrzymało blisko 130 marek. Wśród nich nie zabrakło największego sponsora sportu – Grupy Orlen, a także jednego z najdynamiczniej rozwijających się operatorów zakładów bukmacherskich – Superbet Polska. Na liście kandydatów do tytułu znaleźć można również, takie firmy jak: adidas Polska, InPost, Suzuki, TREFL, czy Decathlon.

Spośród organizacji sportowych, do grona nominowanych do Statuetki SBP zakwalifikowały się, m.in. Polski Związek Pływacki, Polski Związek Rugby, Polski Komitet Olimpijski oraz Polski Związek Narciarski. Z kolei wśród pretendentów do Nagrody w kategorii „Klub Sportowy” znaleźć można, takie kluby jak: Projekt Warszawa, Raków Częstochowa, Industria Kielce czy Platinum Motor Lublin.

O tytuł najlepszych w 2023 roku powalczą też samorządy (m.in. Katowice, Koszalin, Gdańsk), ale i lokalne inicjatywy czy sportowe projekty społeczne (Dorzuć Misie, Westminster Day, Poland Business Run, Wings for Life). Podczas uroczystej Gali nie zabraknie również obecności esportu, a to za sprawą kategorii „Esport i Biznes”, w której nominowani są m.in. PGE Nowy Poziom Polskiej Ligi Esportowej, Moves That Inspire - KIA x League of Legends, czy GG League z projektem „ESPORT GRA 2 by WK DZIK”). [url=https://sbpolska.pl/2024/02/14/nominowani-sbp/]

Poznaj pełną listę nominowanych >>[/url]

Przed Organizatorami nie lada wyzwanie - wybór finałowych trójek w każdej z 15 kategorii.

Z kolei w ostatnim etapie Konkursu zwycięzców wyłoni Jury, w którym zasiądzie 80 ekspertów pełniących na co dzień kluczowe funkcje w polskim sporcie i biznesie sportowym. Laureatów Nagród Sport Biznes Polska za rok 2023 poznamy już 26 marca podczas III Gali SBP, która odbędzie się w Hotelu DoubleTree by Hilton.

Więcej informacji na temat wydarzenia dostępnych jest na stronie Organizatora: https://sbpolska.pl/vii-kongres-sbp-2024/

Źródło artykułu: WP SportoweFakty

Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"

zgłoś błądZgłoś błąd w treści
Komentarze (0)