WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Tenis stołowy: wyniki sobotnich meczów

Prezentujemy wyniki sobotnich meczów 2. rundy turnieju tenisitek stołowych i 1. rundy turnieju tenisistów.
Łukasz Czechowski
Łukasz Czechowski

Wyniki meczów 2. rundy turnieju kobiet:
DODEAN Daniela (Rumunia) - BILENKO Tetyana (Ukraina) 4:3
KIM Jong (Korea Północna) - MOLNAR Cornelia (Chorwacja) 4:1
PARTYKA Natalia (Polska) - SKOV Mie (Dania) 4:3
CHEN Szu-Yu (Chińskie Tajpej) - TOTH Krisztina (Węgry) 4:3
VACENOVSKA Iveta (Czechy) - KOMWONG Nanthana (Tajlandia) 4:1
LIU Jia (Austria) - PRIVALOVA Aleksandra (Białoruś) 4:2
HUANG Yi-Hua (Chińskie Tajpej) - MIAO Miao (Australia) 4:0
PESOTSKA Margaryta (Ukraina) - RAMIREZ Sara (Hiszpania) 4:1

Wyniki meczów 1. rundy turnieju mężczyzn:
BOBOCICA Mihai (Włochy) - PEREIRA Andy (Kuba) 4:0
LIU Song (Argentyna) - SAKA Suraju (Kongo) 4:0
ZHMUDENKO Yaroslav (Ukraina) - ASSAR Omar (Egipt) 1:4
LIN Ju (Dominikana) KIM Song Nam (Korea Północna) 4:3
BENTSEN Allan (Dania) - ZWICKL Daniel (Węgry) 1:4
PERSSON Jorgen (Szwecja) - TORIOLA Segun (Nigeria) 4:1
WANG Zengyi (Polska) - HOYAMA Hugo (Brazylia) 4:3
ALAMIYAN Noshad (Iran) - HAN Justin (Australia) 4:0
GERELL Par (Szwecja) - LASHIN El-Sayed (Egipt) 3:4
SAIVE Jean-Michel (Belgia) - JEVTOVIC Marko (Serbia) 4:1
DIDUKH Oleksandr (Ukraina) - AGUIRRE Marcelo (Paragwaj) 4:3
DRINKHALL Paul (Wielka Brytania) - ALHASAN Ibrahem (Kuwejt) 4:0
TSUBOI Gustavo (Brazylia) - GHOSH Soumyajit (Indie) 2:4
BURGIS Matiss (Łotwa) - HINSE Pierre-Luc (Kanada) 4:3
PATTANTYUS Adam (Węgry) - HENZELL William (Australia) 1:4
MACHADO Carlos (Hiszpania) - ARUNA Quadri (Nigeria) 2:4

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×