Windsurfing: Noceti-Klepacka szaleje

Świetnie dysponowana była w 5. i 6. wyścigu w klasie RS-X Zofia Noceti-Klepacka, która wygrała obydwa starty i w klasyfikacji generalnej jest druga

W tym artykule dowiesz się o:

Po środowym wypadku przy pracy i dwunastym miejscu w 3. wyścigu Zofia Noceti-Klepacka w czwartek w 5. i 6. boju wygrywała i w klasyfikacji generalnej awansowała na drugie miejsce.

W 5. wyścigu na pierwszym pomiarze czasu Polka była trzecia, następnie zajęła drugą pozycję, na której była na dwóch pomiarach czasowych. Później waleczna Noceti-Klepacka zostałą liderką i prowadzenia nie oddała do końca.

W drugim czwartkowym wyścigu Polka przez większość czasu prowadziła, ale musiała odpierać ataki Hiszpanki Mariny Neiry Alabau. Ostatecznie nasza zawodniczka do mety dopłynęła 18 sekund przed liderką klasyfikacji generalnej.