Zapasy: Janikowski w półfinale!

Damian Janikowski po kolejnych doskonałym występie przed czasem pokonał Kubańczyka Pablo Enrique Hernandeza Shorey i w walce o finał zmierzy się z Egipcjaninem Karam Mohamed Gaber Ebrahimem.

Michał Piegza

Od początku pojedynku lepsze wrażenie sprawiał Kubańczyk. Po minucie i dziesięciu sekundach Pablo Enrique Hernandez Shorey rzucił Polakiem Damianem Janikowskim i zdobył punkt. Naszego reprezentanta nie było stać na odpowiedź w tej rundzie.

W drugiej połowie Polak popisał się dwoma akcjami i prowadził 2:0. Kubańczyk starał się atakować, ale Janikowski umiejętnie zrywał uchwyt. Po minucie i 32 sekundach Polak położył rywala na łopatki. Nasz reprezentant wygrał pojedynek przed czasem i powalczy w półfinale z Egipcjaninem Karamem Mohamedem Gaber Ebrahimem.