Zwycięstwo GUKS Speedway Wawrów w pierwszej rundzie PPPK w Rybniku

Znakomicie spisały się duety GUKS Speedway Wawrów w rozegranej w niedzielę (13 maja) w Rybniku I rundzie Pucharu Polski Par Klubowych w miniżużlu.

Dawid Cysarz

Pierwsze miejsce wywalczyła pierwsza para z Wawrowa, występująca w składzie Kamil Nowacki - Alan Szczotka, zdobywając 27 punktów (na 30 możliwych). Na drugim stopniu podium stanął duet Rybek Rybnik - Robert Chmiel i Kamil Wieczorek. Trzecią pozycję z dorobkiem 24 punktów uzyskała druga para GUKS: Rafał Karczmarz - Marcel Studziński.

Indywidualnie klasą dla samego siebie był w zawodach Kamil Nowacki, który zdobył komplet 18 punktów, nie zaznając goryczy porażki. Jednej przegranej biegowej (z kolegą klubowym - Kamilem Nowackim) doznał Rafał Karczmarz, uzyskując w zawodach 17 punktów.