Świetne informacje przed walką Jędrzejczyk. Padły z ust szefa UFC

Wielki rewanż pomiędzy Joanną Jędrzejczyk a Weili Zhang już 11 czerwca na UFC 275 w Singapurze. Prezes największej organizacji MMA na świecie, Dana White, potwierdził w rozmowie z dziennikarzami, że pojedynek kobiet będzie miał szczególny wymiar.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Joanna Jędrzejczyk Getty Images / Yong Teck Lim / Na zdjęciu: Joanna Jędrzejczyk
Zarówno Polka jak i Chinka to byłe mistrzynie kategorii słomkowej. Obie marzą o odzyskaniu tytułu, ale aby tak się stało potrzebują wygranej w Singapurze. Do tej pory nie było wiadomo, czy ich rewanż będzie eliminatorem do walki o tytuł. Prezes UFC, Dana White, rozwiał te wątpliwości.

W rozmowie z "MMA Underground" sternik największej organizacji MMA na świecie powiedział: - Zdecydowanie będzie tak, że która z nich wygra, w następnym starciu zmierzy się z Carlą Esparzą o tytuł - powiedział White.

Z pewnością rozczarowana taką wypowiedzią prezesa jest Marina Rodriguez, która po czterech wygranych z rzędu w wadze słomkowej, ogłosiła się kolejną pretendentką. Dla Joanny Jędrzejczyk to jednak znakomita wiadomość. Jeśli 11 czerwca pokona Chinkę, pas UFC będzie na wyciągnięcie ręki.

Warto pamiętać, że to właśnie Jędrzejczyk zdetronizowała Esparzę w 2015 roku, nokautując Amerykankę w drugiej rundzie na UFC 185. Czy scenariusz się powtórzy? Tego życzyłaby sobie "JJ" i polscy kibice.

Czytaj także:
Młody talent robi furorę w KSW. Zobacz w akcji odkrycie polskiego MMA [WIDEO]
Wielka sprawa! Polak w walce wieczoru UFC

ZOBACZ WIDEO: "Chciałbym tę walkę zobaczyć". Mamed Chalidow po raz pierwszy ocenił walkę Pudzianowski - Materla
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×