Armia Fight Night 14. Michał Żmudź vs. Jakub Dobek - co pokażą w oktagonie?

Na profilu Armia Fight Night ogłoszona została druga walka w formule MMA SEMI PRO. Debiutantem tego zestawienia jest Michał Żmudź - zawodnik, który wraca do oktagonu po 3 letniej przerwie od walk.

AB
Michał Żmudź vs Jakub Dobek - CO POKAŻĄ W OKTAGONIE? Materiały prasowe / Michał Żmudź vs. Jakub Dobek - CO POKAŻĄ W OKTAGONIE?

Do tej pory sukcesy odnosił głównie na arenie BJJ, a wśród swoich osiągnięć ma złoty i srebrny medal w Pucharze Polski BJJ 2018 oraz Mistrzostwa Polski BJJ 2018 (srebrny i brązowy medal). Zdecydowanie rok 2018 był dla zawodnika rokiem zwycięstw - również w ALMMA 157 Młodzieżowych Mistrzostwach Polski ALMMA 2018 zdobył złoto.


W bieżącym roku wrócił i na swoim koncie ma już 2 złote medale w Open Gi & No Gi JJ 2022.


Naprzeciw debiutanta w oktagonie stanie szeregowy 8. Pułku Przeciwlotniczego w Koszalinie - Jakub Dobek - którego mieliśmy okazję poznać podczas poprzedniej edycji AFN. Wówczas to dobre przygotowania w klubie MLA Marcin Łazarz Academy pod okiem Marcina Łazarza przyniosły mu zwycięstwo w formule zawodowego MMA. Naprawdę nie wiadomo co zadzieje się tym razem w oktagonie.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×