Dostał worek pieniędzy. Fani wściekli

Dana White znalazł się pod ostrzałem po tym, jak prezydent UFC podarował gwieździe serwisu YouTube sumę 250 tys. dolarów w gotówce.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Dana White podpadł fanom MMA Twitter / Twitter / Dana White podpadł fanom MMA
Prezydent UFC Dana White zaskoczył YouTubera Kyle’a Forgearda z The Nelk Boys prezentem urodzinowym, wywołując przy tym gniew fanów MMA - pisze brytyjski "Daily Mail".

Oburzenie wśród sympatyków MMA jest ogromne. Dana White z okazji 28. urodzin Kyle'a wręczył mu worek z pieniędzmi. W środku miało się znaleźć 250 tys. dolarów!

Pieniądze oczywiście pochodziły z prywatnych środków szefa UFC, ale i tak w sieci zawrzało. Wszystko z powodu tego, że wynagrodzenia zawodników od jakiegoś czasu są gorącym tematem w największej organizacji MMA na świecie.

"Dana White dał Kyle’owi z Nelk 250 tys. na urodziny, więcej, niż płaci mistrzowi wagi muszej" - skomentował na Twitterze jeden z fanów, przypominając że czempion Deiveson Figueiredo zarobił 210 tys. dol. po zwycięstwie nad Brandonem Moreno.

"To dla mnie obrzydliwe" - napisał drugi z kibiców. "I on mówi, że płace zawodników nie stanowią żadnego problemu" - dodał kolejny internauta.

Zobacz:
Szef UFC znalazł rywala dla Gamrota. Jest odpowiedź Polaka!
Uwierzył w nią, gdy większość zwątpiła. Kowalkiewicz spotkała się z szefem UFC

ZOBACZ WIDEO: "Nie mam zamiaru tego ukrywać". Gamrot zaszalał po walce
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×