Demolka! Michał Oleksiejczuk rozbił rywala na UFC Vegas 59

Kapitalny debiut w kategorii średniej zanotował na UFC Vegas 59 Michał Oleksiejczuk (17-5). Polak potrzebował niecałych dwóch minut, aby rozbić i znokautować weterana MMA, Sama Alveya (33-18-1).

Waldemar Ossowski
Michał Oleksiejczuk znokautował Sama Alveya na UFC Vegas 59 Twitter / Michał Oleksiejczuk znokautował Sama Alveya na UFC Vegas 59
Od pierwszych sekund to Oleksiejczuk wywierał presję i zepchnął przeciwnika pod siatkę oktagonu. "Husarz" świetnie przymierzył lewym sierpowym i Alvey szybko znalazł się na deskach. Amerykanin zdołał się podnieść, ale był już mocno zamroczony.

"Husarz" poszedł za ciosem, nie odpuszczał rywalowi w stójce. Wreszcie ponownie trafił lewym, a zmasakrowany rywal drugi raz runął na deski. Sędzia przerwał pojedynek. To była szybka demolka w wykonaniu reprezentanta Ankosu MMA Poznań.

Zobacz:

Michał Oleksiejczuk odniósł piąte zwycięstwo w szeregach UFC (czwarte przed czasem). 27-latek udanie zadebiutował w kategorii średniej. Wcześniej rywalizował w wadze do 93 kg.

Sam Alvey po gali w Las Vegas prawdopodobnie pożegna się z Ultimate Fighting Championship. "Uśmiechnięty" przegrał 8 z 9 ostatnich pojedynków w największej organizacji MMA na świecie.