Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

5. Mistrzostwa MMA odbędą się w Gliwicach. Ruszyły zapisy

Już 8 października odbędą się kolejne zawody przygotowane przez Stowarzyszenie MMA Polska. 5. Mistrzostwa MMA zostaną zorganizowane w Gliwicach, w małej hali Areny Gliwice przy ul. Akademickiej 50.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
5 Mistrzostwa MMA zostaną zorganizowane w Gliwicach Materiały prasowe / 5. Mistrzostwa MMA zostaną zorganizowane w Gliwicach
Wszyscy zawodnicy zainteresowani wzięciem udziału w mistrzostwach mogą się już rejestrować na stronie Stowarzyszenia MMA Polska  poprzez formularz zgłoszeniowy https://mmapolska.org/zawody.php

Data zakończenia zapisów: 01.10.2022
Opłata startowa: I termin do 20.09.2022 - 80 zł
II termin od 21.09.2022 do 01.10.2022 - 100 zł

Ważne: Jeśli opłata startowa nie zostanie zaksięgowana do godziny 23:59:59 dnia 01.10.2022 - zgłoszenie jest nieważne.

ZOBACZ WIDEO: Romanowski o kulisach KSW i wybrykach w reprezentacji, Śmiełowski o Kaczmarczyku

Płatności można dokonać on-line przy rejestracji (preferowane) lub tradycyjnym przelewem na konto Stowarzyszenia. Stosowne informacje zostaną przesłane mailem po przesłaniu formularza rejestracji.

Szczegółowy regulamin oraz pełne informacje na temat kategorii wagowych czy zasad rozgrywania turnieju dostępne są na stronie Stowarzyszenia w zakładce "Zawody".

Tylko i wyłącznie amatorzy mają prawo startu w zawodach. Żaden zawodnik posiadający rekord zawodowy w sportach walki nie ma możliwości startu w turnieju.

Zawodnikiem pierwszego kroku może być osoba, której rekord amatorski obejmuje maksymalnie 3 stoczone walki. Tradycyjnie już na zawodach mogą walczyć również kadeci.

Stowarzyszenie MMA Polska po raz drugi w historii zawita ze swoim wydarzeniem do Gliwic. 30 października 2021 roku odbyły się tam 2. Mistrzostwa MMA. Zawalczyło na nich ponad 140 zawodników i zawodniczek.

Wydarzenie organizowane jest przy współpracy z Miastem i Areną Gliwice.

Czytaj także:
Co za seria Polaka! Pokonał byłego mistrza
Mateusz Gamrot czy Beneil Dariush? Bukmacherzy wskazali faworyta

Jeżeli chcesz być na bieżąco ze sportem, zapisz się na codzienną porcję najważniejszych newsów. Skorzystaj z naszego chatbota, klikając TUTAJ.

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
Informacja prasowa
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×