Były bramkarz Chelsea FC gromi w KSW. Zobacz [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Chris Unger/DWCS LLC / Na zdjęciu: Ricardo Prasel
Getty Images / Chris Unger/DWCS LLC / Na zdjęciu: Ricardo Prasel
zdjęcie autora artykułu

Ricardo Prasel spróbuje sprawić sensację na KSW 74 w Ostrowie Wielkopolskim. "Alemao" stanie przed szansą zdobycia pasa wagi ciężkiej, mierząc się z Philem De Friesem. W poprzednich walkach udowodnił, że nie należy go skreślać.

W tym artykule dowiesz się o:

Przed startami w MMA Ricardo Prasel był zawodowym piłkarzem i w pewnym momencie trafił nawet do angielskiej drużyny Chelsea FC.

32-latek w 2012 roku rozpoczął karierę zawodową w MMA. Od tego czasu stoczył 16 pojedynków i aż 13 wygrał. W KSW zadebiutował w marcu tego roku.

Brazylijczyk o niemieckich korzeniach zaprezentował wielkie serce do walki w starciu z Michałem Kitą. "Masakra" rozbijał go w pierwszej rundzie, ale z czasem Polak opadł z sił. W drugiej rundzie "Alemao" sprawił niespodziankę i odprawił ciosami doświadczonego zawodnika z Zabrza.

W drugiej walce dla KSW, w maju, Prasel ponownie zszokował polskich fanów. Skazywany na porażkę poddał już w pierwszej rundzie Daniela Omielańczuka.

Zobacz:

Galę KSW 74 będzie można oglądać na platformach Viaplay i KSWTV.COM (w krajach, w których nie jest dostępna usługa Viaplay). Początek o 19.00. Szczegółowa relacja na WP SportoweFakty.

Czytaj także: Co za seria Polaka! Pokonał byłego mistrza Mateusz Gamrot czy Beneil Dariush? Bukmacherzy wskazali faworyta

ZOBACZ WIDEO: Ukrainiec pobił historyczny rekord. Po walce przemówił po polsku

Źródło artykułu: