Gruzinka zachwyciła na KSW 74. Polka krzyczała z bólu [WIDEO]

Sofiia Bagishvili (6-1) z przytupem weszła do organizacji. Podczas gali w Ostrowie Wielkopolskim Gruzinka pokonała faworyzowaną Anitę Bekus (6-3). Sędzia przerwał pojedynek w drugiej rundzie.

Waldemar Ossowski
Sofiia Bagishvili poddała Anitę Bekus na KSW 74 Twitter / Sofiia Bagishvili poddała Anitę Bekus na KSW 74
Pierwsza runda należała do Bekus, choć jej rywalka pokazała, że nieprzypadkowo znalazła się w KSW. Gruzinka wiła się w parterze, szukając techniki kończącej.

W drugiej rundzie Sofiia Bagishvili dopięła swego. Zaciągnęła Bekus na matę klatki, a tam pracowała nad wykluczeniem jej ręki, która ostatecznie wygięła się w stawie łokciowym. Polka krzyczała z bólu i sędzia zdecydował się przerwać pojedynek. Ręka prawdopodobnie została złamana.

Bagishvili odniosła szóste zwycięstwo z rzędu w zawodowej karierze. 23-latka jest pierwszą Gruzinką, która pojawiła się w okrągłej klatce polskiej organizacji.

Anita Bekus przegrała pierwszą walkę w KSW. Do tej pory była liderką rankingu kobiet w tej organizacji.

W walce wieczoru KSW 74 Phil De Fries zmierzy się z Ricardo Praselem, a stawką pojedynku będzie pas mistrzowski w kategorii ciężkiej należący do Anglika. Transmisja z gali trwa w Viaplay.