Historyczny moment. Conor McGregor ma teraz związki z Polską

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Brian Lawless / Na zdjęciu: Conor McGregor
Getty Images / Brian Lawless / Na zdjęciu: Conor McGregor
zdjęcie autora artykułu

Polski fintech XTB, który jest jedną z czołowych z globalnych platform inwestycyjnych, nawiązał współpracę z Conorem McGregorem. Legenda sportów walki będzie ambasadorem tej marki przez kolejne dwa lata.

W tym artykule dowiesz się o:

Conor McGregor to niewątpliwie jedna z największych gwiazd sportów walki na świecie. Teraz irlandzki zawodnik został globalnym ambasadorem polskiego fintechu.

XTB to pierwsza polska firma w historii, która nawiązała współpracę ze sportowcem znajdującym się na prestiżowym 1. miejscu listy najlepiej wynagradzanych sportowców, sporządzonej przez "Forbesa". Taki tytuł Conor McGregor otrzymał w 2021 roku, kiedy to zdystansował inne gwiazdy sportowych aren.

- Cieszę się, że zostałem oficjalnym ambasadorem wiodącej firmy inwestycyjnej. Wierzę, że sport i inwestowanie mają wiele wspólnego. W obu przypadkach do sukcesu prowadzą te same cechy: zaangażowanie, odporność psychiczna oraz umiejętność określania osobistych celów. Dlatego też z przyjemnością nawiązałem współpracę z XTB, która jest uznaną globalną firmą inwestycyjną, wspierającą swoich klientów w drodze do realizacji ich celów inwestycyjnych - mówi Conor McGregor, cytowany w informacji prasowej.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: partnerka Milika błyszczała w Paryżu

Ogłoszenie wspólnych działań Conora McGregora i XTB stanowi początek nowej globalnej kampanii czołowego brokera inwestycyjnego. Legenda sportów walki będzie promować szeroką gamę oferowanych rozwiązań inwestycyjnych przez polski fintech.

- Z wielką przyjemnością mogę ogłosić naszą współpracę z Conorem McGregorem. Chcieliśmy, aby nasz nowy ambasador marki był globalną ikoną. Conor jest jednym z najbardziej utytułowanych zawodników w historii mieszanych sztuk walki. Dzięki ogromnej etyce pracy i ciągłemu udoskonalaniu swoich umiejętności, jako pierwszy w historii został mistrzem UFC w dwóch kategoriach wagowych. Jego historia dobrze współgra z naszą marką oraz obraną strategią. W XTB ciężko pracujemy, aby móc zaoferować naszym klientom technologię najwyższej jakości oraz innowacyjną platformę inwestycyjną. Wszystko po to, aby pomóc im osiągnąć określone cele inwestycyjne. Determinacja, wytrwałość w dążeniu do celu oraz chęć ciągłego rozwoju i osiągania coraz to lepszych wyników - to cechy dobrego inwestora. Conor McGregor jako sportowiec, a także biznesmen, ma nastawienie zwycięzcy. Dlatego zdecydowaliśmy się właśnie na niego - tłumaczy Omar Arnaout, prezes XTB.

Conor McGregor cieszy się wielką popularnością na całym świecie. Oglądalność jego walk w UFC przeszła do historii - aż sześć gal z jego udziałem wygenerowało największą sprzedaż PPV w historii tej organizacji. Ponadto jest najpopularniejszym zawodnikiem MMA w mediach społecznościowych - na wszystkich platformach obserwuje go ponad 70 milionów fanów. Nic więc dziwnego, że jest rekordzistą pod względem zarobków w UFC.

Czytaj także: > Legenda MMA zakończyła karierę. Nie będzie pożegnalnej walkiMateusz Murański obiecuje krwawy pojedynek z "Psychopatą"

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)