Narkun chce poskromić "Frankesteina" na KSW 75 [WIDEO]
Najdłużej panujący mistrz w historii KSW, Tomasz Narkun, powraca do klatki po utracie pasa. Rywalem "Żyrafy" będzie specjalista od nokautów z Brazylii, Henrique da Silva. Warto zobaczyć zapowiedź tego pojedynku.
Waldemar Ossowski
Przeciwnik Polaka - Henrique da Silva to wyśmienity striker, który w dotychczasowej karierze znokautował 16 przeciwników. "Frankestein" w przeszłości walczył m.in. w UFC.
- Sprawię, że twój wyjazd będzie najgorszy w twoim życiu - mówi Narkun w kierunku debiutującego w KSW Brazylijczyka.
Zobacz:Galę KSW 75 będzie można oglądać na platformach Viaplay i KSWTV.COM (w krajach, w których nie jest dostępna usługa Viaplay).
Zobacz także:
Conor McGregor związał się z Polakami
Na pierwszej walce zarobili krocie. Teraz będzie rewanż?
Jeżeli chcesz być na bieżąco ze sportem, zapisz się na codzienną porcję najważniejszych newsów. Skorzystaj z naszego chatbota, klikając TUTAJ.
Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)