Festiwal nokautów w Grodzisku Mazowieckim. Sprawdź wyniki KSW 76

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Salahdine Parnasse
Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Salahdine Parnasse
zdjęcie autora artykułu

76. gala KSW przeszła do historii. W Grodzisku Mazowieckim kibicie mogli zobaczyć dziewięć pojedynków w formule MMA. Z nich aż osiem zakończyło się przed czasem. W głównym starciu Salahdine Parnasse nie dał szans kolejnemu Polakowi.

KSW 76 rozpoczęła się od dużej niespodzianki. Debiutant Kamil Gawryjołek pod koniec pierwszej rundy rozbił Marka Samociuka. Chwilę później potwornym nokautem popisał się Valeriu Mircea, który zdemolował ciosami Gracjana Szadzińskiego.

Znakomitym poddaniem na Albercie Odzimkowskim popisał się z kolei Henry Fadipe. Reprezentant Irlandii odprawił Polaka rzadko spotykaną techniką - "peruwiańskim krawatem".

Efektownymi nokautami popisali się w Grodzisku Mazowieckim Maciej Kazieczko i Artur Szczepaniak  Ten drugi w 43 sekundy zatrzymał Briana Hooia i zrobił duży krok w kierunku pojedynku o pas w kategorii półśredniej. W nim może zmierzyć się z fenomenalnym Adrianem Bartosińskim, który na KSW 76 nie dał szans Krystianowi Kaszubowskiemu.

Z cennego triumfu cieszył się Paweł Pawlak. "Plastinho" pod koniec pierwszej rundy odprawił ciosami Toma Breese, choć nie zabrakło kontrowersji po walce. Anglik sugerował bowiem, że Polak sfaulował go ciosem w tył głowy.

W walce wieczoru kolejny popisowy występ dał Salahdine Parnasse. 24-letni Francuz w czwartej rundzie poddał Sebastiana Rajewskiego i zdobył tymczasowy pas mistrzowski w kategorii lekkiej.

Wyniki gali

Walka wieczoru:

70,3 kg: Salahdine Parnasse pok. Sebastiana Rajewskiego przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 4, 2:21

Karta główna:

77,1 kg: Adrian Bartosiński pok. Krystiana Kaszubowskiego przez TKO, runda 1, 4:58 83,9 kg: Paweł Pawlak pok. Toma Breese'a przez TKO, runda 1, 3:54 77,1 kg: Artur Szczepaniak pok. Briana Hooia przez KO, runda 1, 0:43 70,3 kg: Maciej Kazieczko pok. Francisco Barrio przez KO, runda 3, 3:20 61,2 kg: Zuriko Jojua pok. Antuna Racica przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-27, 30-27) 83,9 kg: Henry Fadipe pok. Alberta Odzimkowskiego przez poddanie (peruwiański krawat), runda 2, 0:39 70,3 kg: Valeriu Mircea pok. Gracjana Szadzińskiego przez KO, runda 1, 1:39 120,2 kg: Kamil Gawryjołek pok. Marka Samociuka przez TKO, runda 1, 4:37

Czytaj także: "Juras" wydał oświadczenie. "Raz na zawsze odpowiadam" Popis Fiodora Czerkaszyna! Ważne zwycięstwo w USA

ZOBACZ WIDEO: Adrian Bartosiński poszedł jak po swoje i rozbił rywala

Źródło: Viaplay

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy podobała ci się gala KSW 76?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)