Dwóch niepokonanych półciężkich zmierzy się na gali XTB KSW 77

Jeszcze żadna walka tych dwóch zawodników nie zakończyła się na kartach sędziowskich, żadna też nie wyszła poza pierwszą rundę i obaj nie zaznali goryczy porażki. Podczas gali XTB KSW 77 w Gliwicach dojdzie do ciekawej konfrontacji.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Bohdan Gnidko zmierzy się z Madalinem Pirvulescu na XTB KSW 77 Materiały prasowe / Bohdan Gnidko zmierzy się z Madalinem Pirvulescu na XTB KSW 77
Bohdan Gnidko (8-0, 5 KO, 3 Sub) i Madalin Pirvulescu (5-0, 5 KO) powalczą 17 grudnia o utrzymanie zera przegranych w rekordzie.

Pochodzący z Ukrainy Bohdan Gnidko zadebiutował w okrągłej klatce podczas gali KSW 73 i pokonując Damiana Piwowarczyka już w piątej sekundzie starcia, zanotował najszybszy nokaut w historii polskiej organizacji. Dla niepokonanego Gnidki była to ósma wygrana w karierze i ósme zwycięstwo przed czasem.

Do tej pory Ukrainiec pięć razy nokautował, a trzy poddawał swoich przeciwników. Co ciekawe, wszystkie walki wygrał już w pierwszej rundzie starcia.

Pochodzący z Rumunii Madalin Pirvulescu w październiku po raz pierwszy pojawił się w klatce KSW. Podczas gali KSW 75 zmierzył się z Adamem Tomasikiem i znokautował go w drugiej minucie pojedynku. Było to jego piąte zwycięstwo w karierze, piąta wygrana przez nokaut i piąty triumf odniesiony już w pierwszej rundzie walki. Starcie na gali XTB KSW 77 będzie dla Pirvulescu trzecim pojedynkiem w tym roku.

Czytaj także:
"Juras" wydał oświadczenie. "Raz na zawsze odpowiadam"
Popis Fiodora Czerkaszyna! Ważne zwycięstwo w USA

ZOBACZ WIDEO: "Podjąłem głupią decyzję". Szczere słowa Mameda Chalidowa
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×