Co on wyprawia! Kolejna demolka Ukraińca w KSW

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Bohdan Gnidko
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Bohdan Gnidko

Pochodzący z Ukrainy Bohdan Gnidko (9-0) sieje postrach w klatce KSW. Podczas gali w Gliwicach 21-latek błyskawicznie znokautował niepokonanego dotąd Madalina Pirvulescu (5-1).

W tym artykule dowiesz się o:

Gnidko od pierwszych sekund agresywnie ruszył na zawodnika z Rumunii. Trafił jednak nieprzepisowo w krocze, a walka na chwilę została przerwana. Po wznowieniu Ukrainiec kontynuował napór. Wojownik z Kijowa świetnie trafił rywala prawym, a po chwili poprawił wysokim kopnięciem, po którym Madalin Pirvulescu padł na matę klatki. Sędzia musiał przerwać walkę.

Bohdan Gnidko dopisał kolejne ekspresowe zwycięstwo do swojego rekordu w MMA. W Konfrontacji Sztuk Walki zadebiutował podczas gali KSW 73 i pokonując Damiana Piwowarczyka już w piątej sekundzie starcia, zanotował najszybszy nokaut w historii polskiej organizacji.

Dla Gnidki triumf w Gliwicach to dziewiąta wygrana w karierze i ósme zwycięstwo przed czasem. Do tej pory Bohdan pięć razy nokautował, a trzy poddawał swoich przeciwników. Co ciekawe, wszystkie walki wygrał już w pierwszej rundzie starcia.

Galę XTB KSW 77 można oglądać w Viaplay. W walce wieczoru dojdzie do konfrontacji legend polskiego MMA - Mameda Chalidowa i Mariusza Pudzianowskiego.

Zobacz: Gala roku? Sprawdź pełną kartę walk XTB KSW 77 "Pudzian" zszokował kibiców. Jego nokaut obiegł świat [WIDEO]

Źródło artykułu: WP SportoweFakty