"Pudzian" zszokował kibiców. Jego nokaut obiegł świat [WIDEO]

Wielka walka w polskim MMA nadchodzi. Już 17 grudnia w Gliwicach Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Mamedem Chalidowem w głównym starciu gali XTB KSW 77. Były mistrz świata strongmanów do tego pojedynku przystępuje po spektakularnej wygranej.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Mariusz Pudzianowski ciężko znokautował Michała Materlę na  KSW 70 Twitter / Mariusz Pudzianowski ciężko znokautował Michała Materlę na KSW 70
"Pudzian" do konfrontacji z Chalidowem wychodzi po najlepszej serii zwycięstw w swojej karierze MMA. 45-latek wygrał pięć ostatnich pojedynków - wszystkie przed czasem. Na rozkładzie ma już jednego z byłych mistrzów wagi średniej KSW. Teraz przyjdzie mu się sprawdzić w klatce z kolejnym.

Mariusz Pudzianowski poprzednią walkę stoczył 28 maja na gali KSW 70 w łódzkiej Atlas Arenie. Najsilniejszy człowiek w MMA w mniej niż dwie minuty uporał się z inną legendą - Michałem Materlą. To był brutalny nokaut.

Zobacz:

Czy Pudzianowski zdoła znokautować także Mameda Chalidowa? Odpowiedź już 17 grudnia. Galę XTB KSW 77 będzie można oglądać oglądać w Polsce, Wielkiej Brytanii, Holandii, krajach Nordyckich i Bałtyckich wyłącznie w Viaplay. Wszędzie indziej na KSWTV.com.

Czytaj także:
"Juras" wydał oświadczenie. "Raz na zawsze odpowiadam"
Popis Fiodora Czerkaszyna! Ważne zwycięstwo w USA

ZOBACZ WIDEO: Ile Chalidow i Pudzianowski zarobią za walkę na KSW 77? Lewandowski zdradza: To najdroższy pojedynek
Czy "Pudzian" znokautuje Chalidowa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×