Piotr Kacprzak w pierwszej obronie pasa. Sprawdź pełną kartę walk Babilon MMA 34

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Piotr Kacprzak
Materiały prasowe / kswmma.com / Na zdjęciu: Piotr Kacprzak
zdjęcie autora artykułu

27 stycznia w pojedynku wieczoru gali Babilon MMA 34 wychowanek organizacji Piotr Kacprzak przystąpi do pierwszej obrony pasa kategorii piórkowej. Jego rywalem będzie Krzysztof Mendlewski. Kto jeszcze zawalczy w Żyrardowie?

W tym artykule dowiesz się o:

Fightcard imprezy składa się z ośmiu pojedynków, aż cztery z nich odbędą się w limicie do 66 kg, z którego w ostatnich latach słynie Babilon MMA.

Piotr Kacprzak w organizacji Tomasza Babilońskiego walczy od 2018 roku - jeszcze od czasów kariery amatorskiej. 25-latek z Radomia w pokonanym polu zostawił m.in. Damiana Zorczykowskiego czy Krzysztofa Gutowskiego. Kacprzak ma też za sobą udany debiut w KSW.

Krzysztof Mendlewski świetnie spisuje się w szeregach Babilon MMA. Wygrał on do tej pory trzy starcia i nie zaznał goryczy porażki. Ostatnim, który przekonał się o jego wysokich umiejętnościach był Hubert Lotta.

KARTA WALK BABILON MMA 34

Walka wieczoru (o mistrzowski pas): 5 x 5 min - 66 kg: Piotr Kacprzak (8-3) vs Krzysztof Mendlewski (5-2)

Walki zawodowe: 3 x 5 min - 77 kg: Said "Pitbull" Abdulkadirow (7-1) vs Jose "Zezao Trator" Gomes (41-16-1) 3 x 5 min – 66 kg: Hubert Lotta (3-3) vs Rafał Marczuk (2-0) 3 x 5 min – 82 kg: Bartłomiej "Bioły" Nowak (0-1) vs Konrad Tlałka (debiut) 3 x 5 min - 66 kg: Patryk Ożóg (1-0) vs Adam Łazowski (2-7) 3 x 5 min - 66 kg: Marcin Frycz (0-1) vs Łukasz Grądzki (1-1)

Walki semi-pro: 3 x 3 min - 77 kg: Rafał Radosz vs Filip Kamysz 3 x 3 min - 77 kg: Łukasz Wardak vs Michał Wnętrzak

Czytaj także: "Totalna bzdura". Chalidow reaguje na oskarżenia po walce z Pudzianowskim Ołeksandr Usyk znów to zrobił. Tak pomógł rodakom

ZOBACZ WIDEO: Zawrzało po transferze do FAME. Prezes odpowiada na zarzuty i mówi o przyszłości FEN-u

Źródło artykułu: WP SportoweFakty